Zavrieť

Porady

Môže si dovoliť rehabilitač.doktor vás neprijať na rehabilitaciu po úraze zlomenej ruky v zápästi a musíte čakať 2 až 3 mesiace, aby vás prijali?

Moja manželka má ruku v sadre, Po dvoch týždňoch jej sadru dajú dole.Na rehabilitácii jej povedali, že ju objednajú až niekedy v apríli.Pýtam sa, či je to možné? Veď predsa nemôže mať ruku nehybnú,musí s ňou cvičiť odborník!!
Takže neviem čo ďalej. Za každú radu ďakujem. Ešte dodám, je to v Rajci a najbližšia rehabilitacia je v Žiline.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Je to bežná realita, určite je viac lekárov v okolí, treba ísť k inému. Kto má menej pacientov.
    A never tomu, že ak jej dajú dole sadru bude mať nehybnú ruku, rozcvičovať si ju môže aj sama ... a bežne používať.

    A to mi dali dole gyps v oktobri a december som chodila na rehabku, tak mám čerstvú skúsenosť a ruka mi neodletela, a bežne som ju používala aj pred rehabkou.
    Naposledy upravil Dav : 09.02.17 at 14:19

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    buchač, Ivopa, Anika61, arizona, kvietka
    Neužitočné (1)
    4
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivopa Tu nikto nepinda a aby si vedela je to pravá ruka a je zlomená v zápästi. A moja manželka má 65 rokov s pozdravom.
    Xanti Nechcela som aby to tak vyznelo, ale ja som tiež mala ruku v zápästí zlomenú. Ako som mladšia ale zase mám iné zdravotné problémy a ruku používam normálne. Netreba sa toho báť.
    Tiež som bola ako "pokakana" ked mi dali dole sadru tak prvé dva dni strach .. a potom som i zabudla.
    buchač Naši rodičia nemali také vymoženosti, ako je tá rehabilitácia...a prežili.
    ...starých rodičov ani len nespomínam.

    Či ???
    Dav Príspevok som upravila.
      zbaliť

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    oznám to svojej zdravotnej poisťovni, odporučia ti iného doktora....v prípade potreby aj nezazmluvneného, preplatia mu to....

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Môže si to dovoliť ak má vyčerpaný limit.Určite je v okolí aj fyziotherapeut za peniaze,alebo potom počkať.

    Môže si dovoliť rehabilitač.doktor vás neprijať na rehabilitaciu po úraze zlomenej ruky v zápästi a musíte čakať 2 až 3 mesiace, aby vás prijali?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.