Zavrieť

Porady

zle evidovana dovolenka

Bola som v januari na 10 dni v Grecku, a teraz som az zistila, ze mi v praci namiesto 10 dni zapisali len 9. Zostal mi navyse jeden den, tiez na vyplatnej paske mam len 9 dni cerpanych., hoci som bola 10 dni prec. Ako to riesit, ked je mesiac uz uzavrety?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    je potrebné skontrolovať, ako boli zapísané dni od do na dovolenkovom lístku, či to bolo správne zadané, treba to riešiť so mzdovou účtovníčkou
    icequeen ja som na PN teraz a veduca cez telefon vravela ze ten listok stratila tak omylom zapisali 9 dni. Ze to vyriesime ked sa vratim. Lenze neviem ako, kedze som nerobila 10 dni a 1 den dovolenky mi zostal. Cize mi zaplatili pracu namiesto dovolenky hoci som nerobila tak co teraz v dalsom mesiaci mi zapisu dovolenku a budem robit ten den?
    ivka70 aj tak sa to da vyriesit .... ako keby si cerpala nahradne volno v ten jeden den ....

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Rieš to s firemnou mzdárkou. Možno je to správne, možno nie. Neuviedla si dátumy.

    zle evidovana dovolenka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.