Zavrieť

Porady

Dostala som výpoveď.

Chcem vedieť,či to mám ok.Do roboty vraj nemusim chodiť,ale výplatu a stravné lístky vraj dostanem.Nemusím to mať na papieri?A ten podpis šefa je ok?Ďakujem za odpovede
received_1513737681970100-1.jpg  
received_1513737668636768-2.jpg  
1/1
veronikasad Kedy ti bola doručená výpoveď ? Na základe čoho máš byť počas výpovednej doby doma ? Budeš dostávať náhradu príjmu vo výške 60 % ?
bubkoch Prečo 60%? Dostane nahradu vo výške 100%
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    To, že nemusíš chodiť počas výpovednej doby do roboty, musíš mať od zamestnávateľa napísané na papieri. Mala by si to dostať na protipodpis, potom to bude úplne v poriadku.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Výpoveď je v súlade s §63 ZP.
    Adka15 Ok.ďakujem.Len mi nesedí,že budem dva mesiace doma a budem dostávať plat aj lístky.A nemal by tam byť konateľ podpísaný?
    Tweety veď je podpísaný v zastúpení, a o to, ako to bude počas VD sa treba bližšie popýtať, resp. mať to na papieri, pretože ak pre vás nemá prácu, mala by to byť prekážka v práci zo strany zamestnávateľa s náhradou príjmu

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Obchodne spolocnosti, ked uzn emaju pracu pre zamestnanca, to tak zvyknu tobit. Tvaria sa ,ze pracujes, ale dovolia ti ostat doma.
    Je fajn mat to niekde pisomne podchytene, na zaklade coho ostavas doma, pre kazdy pripad.
    Ak su vo firme seriozne vztahy, beru to vsetci ako samozrejmost.

    Dostala som výpoveď.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.