Zavrieť

Porady

Moje deti nie su moje

Vratenie vymazaneho textu:

Ako postupovať keď v manželstve do rozvodu som vychovával 4 deti s toho 2 deti niesu moje ale to som sa dozvedel teraz avšak o jednom dietati som to tušil už pred rozvodom pred 5 rokmi.cudzie deti som vychovaval 7 rokov a 6 rokov do rozvodu.je spáchaný trestný čin či priestupok ak to ex nepriznala a nechala ma živiť ako svoje
Naposledy upravil Dav : 06.05.17 at 11:37
6 komentárov     zbaliť
vlado 33 To je jedna veta? asi sranduješ, či?
SNEICA Srandujes?
veronikasad "cudzie" deti sa narodili počas trvania manželstva?
SNEICA Áno
SNEICA Áno počas
lujza.j ty si muž...alebo žena.....pod týmto nikom...temy písane v ženskom rode....
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

KoxXxo
otec nie je kto urobí, ale ten kto vychová !

mi-ma-bo je offline (nepripojený) mi-ma-bo

mi-ma-bo
Bohužiaľ asi s tým nič neurobíš. Počas trvania manželstva je považovaný za otca v prvom rade manžel. Dokonca by si mal vyživovaciu povinnosť aj na dieťa narodené do 300 dní od zániku manželstva, pokiaľ by bývalá manželka neoznačila za otca dieťaťa niekoho iného.
SNEICA Môžem ju dať na súd a žiadať DNA?
mi-ma-bo Počúvaj čo si vlastne zač, babochlap? Lepí ti že ťa tvoj bývalý zažaluje? Keby chcel!

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Ak ta to potesi, statisticky vraj kazde 10. dieta vychovava otec, ktory nie je jeho biologickym otcom.
Zapriet otcovstvo sa u nas da do 3 rokov dietata.
Tato doba uz urcite uplynula, takze jedine, co ti ostava, vyzivovat deti, ktore su tvoje aj nadalej, kym nebudu schopne same sa zivit, aj ked nie si ich biologickym otcom.
Ex nespachala ziadny zlocin, dokonca ani nemusela vediet, ci dieta je tvoje alebo milencove, ak stihala v case splodenia sex s oboma.
SNEICA Môžem ju dať na sud a žiadať DNA?

Moje deti nie su moje

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.