Zavrieť

Porady

Môžem dostať výpoveď ?

V práci máme 12-hodinové zmeny. 8 hodín denne môžu pracovať len matky a vedenie. Môžu ma prepustiť ak môžem zo zdrav.dôvodov pracovať len 8 hodín denne ? Ešte mesiac mám byť v skúšobnej dobe. Mávam silné migrény a už 3 týždne som stále na liekoch kvôli bolesti hlavy. Mám diagnostikovanú migrénu s aurou a silné lieky od bolesti. Ďakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Počas skúšobnej doby ťa môžu prepustít aj bez uvedenia dôvodu.

    Absolvovala si vstupnú lekársku prehliadku, lekár PZS o týchto zdravotných problémoch vedel?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Vločka23 Na lekárskej prehliadke som bola. V práci im stačilo len razítko od lekára. Samozrejme moja lekárka o mojich zdrav. problémoch vie. Problém je že u nás pracuje málo ludí a práce je veľa. Čiže 12 hodín bez prestávky a umelé svetlo mi spôsobuje migrény. A ďakujem za odpoveď.
    Chobot Ako potom pracuješ v zime? A doma si nesvietiš?
    Vločka23 Je veľký rozdiel medzi umelým svetlom v supermarkete a doma.
    veronikasad Sama si sa teraz presvedčila, že len "podpis" bez riadnej vstupnej lekárskej prehliadky nestačí. V skúšobnej dobe môžeš kedykoľvek ukončiť pracovný pomer aj sama. Oznámenie treba doručiť zamestnávateľovi písomne.
      zbaliť

    Môžem dostať výpoveď ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.