Zavrieť

Porady

Vratenie znaleckeho posudoku s CD z banky

Mam pravo ziadat naspat znalecky posudok aj s CD ak nesuhlasim s podmienkami schvaleneho uveru?
Naposledy upravil ivka70 : 24.06.17 at 05:03
6 komentárov     zbaliť
buchač Pokiaľ viem ?

Právo žiadať máš...no to neznamená, že ho aj dostaneš.
Posudok je súčasťou spisu, takže je založený v ňom.

Osobne ale nechápem, na čo Ti bude ten posudok.
Lebo tento nemusia zasa schváliť v inej banke. Ide o to,že každá banka má v dnešnej dobe svojich vlastných odhadcov-znalcov.

...a keď posudok dala vypracovať banka svojim znalcom ?
Asi veru nepochodíš.
ivka70 nie je to tak, zeby banky mali svojich znalcov ako v minulosti. Vacsina akceptuje standardny znalecky posudok od znalca, ktory ma na tu cinnost platne opravnenie. A zaujemcu odporucia na zoznam znalcov.
Jane95 Ide oto ze ten znalecky sme si dali vypracovat sami ze znalca sme si sami zohnali
Žabinka keď si nevyužila službu banky, znalca si si vybrala sama a za posudok zaplatila, je tvoj, a môžeš ho použiť v inej banke.. pýtaj si ho aj s CD..
nám vrátili..
misoft Pokiaľ ste posudok dali zhotoviť vy, platili ste ho vy, je posudok v prípade neschváleného úveru stále vašim majetkom - žiadať všetko vrátiť.
Janci_SvK Ak máte vlastnéího znalca, tak je jednoduchšie jemu povedať, aby vám vypracoval kopiu....malo by to stáť +- 10 €
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jakubec je offline (nepripojený) Jakubec

    Jakubec
    Chod do banky, povedz im, ze si od nich uver nevezmes a poziadaj o vratenie znaleckeho posudku. Sem daj otazku, az ked ti dobrovolne znalecky posudok nevratia a spytaj sa, co robit. Mimochodom, znalec ma kopiu a za maly poplatok ti da druhopis posudku, keby Ti nestalo zato ist do banky.

    roman876 je offline (nepripojený) roman876

    roman876
    Ja ked som potreboval druhy znalecky posudok kedze mi uver v prvej banke neschvalili, tak som poziadal znalca by mi vytlacil este jeden. (stalo to asi 20 Eur).

    Vratenie znaleckeho posudoku s CD z banky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.