Zavrieť

Porady

opuch chrbta chodidla u novorodenca

náš narodený chlapček má opuchnuté oba chrbty chodidla. Odpuchnú mu časom? Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem.
8 komentárov     zbaliť
Žabinka čo je to chrbát chodidla? myslíš priehlavkovú časť? tú majú novorodenci bežne bacuľatú..
vojteška Nie, je to miesto od palčekov hore k priehlavku. Nie spodok chodidla.
alaya1 vojteška - odfot a prilep fotku
jslancik modrý koník zas nefunguje?
Žabinka píšem niekde o spodku chodidla? presne som vedela, o čom zadávateľka píše, ale problém je čítanie s porozumením.. a možno aj aká-taká znalosť anatómie.. opakujem, bacuľatá časť od prštekov po priehlavok je bežná vec.. nemyslím, že ide o opuch..
alaya1 Tato stranka by sa mala volat EMPATIA!!. Mozno je to nejaky prenick s touto otazkou su chce nahadzat viac bodov a mozno aj mlada neskusena mamicka, ktora sa nema koho opytat, tak zada otazku na stranku PORADA.

Co sa jej tu dostane? Vysmech z kazdej strany. A vy chodite smirovat na Modreho konika, ze ste taki zbehli?

Ci len z nudy v zlom pocasi kazite otazku svojimi odbornymi radami.

Kazda baba, co ma male dieta sa boji, nevie v tom chodit, tak ked neviete poradit, tak aspon nezosmiesnujte. Matky sa boja o babetka aj ked ticho prdnu...ale co uz...nie kazdy to vie pochopit.
jslancik čo zas som ja ten zlý? odporučil som ju na stránku, kde sa jej môže dostať viac názorov a prakticky okamžite (o kvalite nič nehovorím). Z môjho príspevku si pochopila nejaký výsmech alebo nedostatok empatie??? no tak dovoľ...
A áno, chodieval som na MK, kým tam nebola obrovská čistka. A o tom, ako sa mamičky boja o svoje deti a aké dokážu mať "inteligentné" otázky, viem svoje. ale o tom som vôbec nič nepísal.
alaya1 Ja som nikoho nemenovala, ktro vzal na seba jeho vec, len ma zaraza z coho si ludia vedia robit posmech a stacilo tak malo, nereagovat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    milá mamička behom!!!! k lekárovi!!!!!!!!!!

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Skontrolovať oblečenie či nemá moc tesné napr.plienkové nohavičky...gumičky okolo nôžky.....ponožky ak má.... Ak je to v poriadku konzultovať s lekárom.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Miesto na net, treba ist na pohotovost!.

    opuch chrbta chodidla u novorodenca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.