Zavrieť

Porady

Ako zistiť dátum pridelenia IČ DPH

Registroval som svoju sro podľa § 7a (dodávka služieb do zahraničia) na portále finančnej správy. Keďže mi neprišlo rozhodnutie, pohľadal som a na podstránke "informácie o subjekte" som našiel novučičké IČ DPH. Nemám ale rozhodnutie a neviem, kedy mi FS pridelila IČ DPH. Ako sa môžem dostať k rozhodnutiu o registrácii a pridelení IČ DPH, prípadne jeho dátumu a spisovej značke?
(PS - všetká komunikácia prebieha elektronicky na portále FS, v osobnej zóne)
7 komentárov     zbaliť
kn-alka zastaviť sa na DÚ a osobne sa spýtať svojho správcu, nakoľko si mal obdržať kartičku DIČ s SK číslom dane
Ing. Ľubomír Janoška to je ešte stále výhradne elektronická komunikácia?
Jarka 1 ... takto vyzerá elektronická komunikácia na SK
kn-alka elektronická komunikácia ešte neznamená, že sa nemôžeš ísť informovať niečo na DÚ, oni ťa potom usmernia, či máš podať elektronicky žiadosť, alebo stačí, že ti kartičku vydajú osobne
Ing. Ľubomír Janoška Na DÚ som bol pred 2 týždňami a usmernili ma, že mám komunikovať výhradne elektronicky.
Elektronická komunikácia je zrejme záväzná pre občana a nie pre štátne orgány
kn-alka zaujímavé, kedykoľvek sa potrebujem niečo informovať, zavolám, zastavím sa na DÚ a tam mi povedia, čo a ako mám vyriešiť, akú žiadosť sformulovať a podať elektronicky
Žabinka už si to presne nepamätám, ale kartička nechodí poštou? možno na teba čaká niekde na pošte.. zavolaj svojej správkyni, a spýtaj sa či ti to už posielali..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako zistiť dátum pridelenia IČ DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.