Zavrieť

Porady

Materská vo výpovednej lehote?

Dobrý deň, potrebujeme poradiť. Manžel pracuje od októbra min roku (2017) na TPP vo firme, včera mu oznámili , že ku koncu mesiacu firma konci. Ostávajú dva týždne. Ja poberám rodičovský príspevok. Chceli sme, aby poberal z tohto zamestnania materskú a má v pláne si hľadať od apríla iný prácu. Ako to čo najrýchlejšie spraviť? Odkedy sa nahlásiť na materskú? A ja odkedy si mám zrušiť rodičovský? Ďakujem pekne
4 komentárov     zbaliť
ivka70 predtym pracoval? ma splnenu podmienku 270 dni nemocenskeho poistenia?
ValeriaJ Áno pracoval celý minulý rok , zmenil zamestnávateľov , ale nepretržite. Materskú by sme chceli čerpať z tejto práce
veronikasad Zamestnanci končia 31.3., alebo im od 1.4. začne plynúť výpovedná doba?
ValeriaJ Veronika sad: TPP konci ku koncu tohoto mesiaca. Výpovednu dobu mať nebudú, ruší sa firma
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Na matersku musi nastupit najneskor v 7 dnovej ochrannej dobe po skonceni zamestnania, moze aj pocas trvania zamestnania, ale ak firma ku koncu mesiaca konci a este nema vypoved, tak to uz ani nestihnu mu ju dat - jedine dohodu o skonceni PP z dovodu rusenia firmy.
    On musi mesiac pred nastupom na RD oznamit zamestnavaterlovi pisomne nastup, to tiez uz nestihne, preto by mal nastupit po skonceni zamestnania (aj od 1.4.sa da.)
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ValeriaJ Ďakujem za reakciu. A na sociálnu poisťovňu má ísť kedy požiadať? V predstihu alebo spätne? A ak si najde novu pracu v aprili, nebude to problém? Ma si najprv podať žiadosť o materskú a potom sa zamestnať? Dakujem
    ivka70 Odporucam prestudovast knihu p. Mihala: Materská 2018
    Katy a R ak nastúpi na rodičovskú dovolenku až počas nového PP - tak na materské nárok bude, ale len v prípade, ak tam nebude pracovať (ostane doma)!
    je tu o tom veľa tém - treba to lepšie naštudovať!
    ValeriaJ To ja viem, pýtala som sa na iné. Ak skončí starý TPP posledným dňom v mesiaci a v novej začne pracovať od prvého dňa v nasledujúcom mesiaci, nárok na materské zo starého asi nebude mať či? Kôli tej ochrannej lehote
    veronikasad O materske treba požiadať v SP pred ukončením súčasného zamestnania
    Katy a R veď to ti píšem!!! - žiadna OL, keď bude mať nový PP - a ak požiada o materské, tak pracovať nebude . alebo bude pracovať - a nebude materské!čítaj pozornejšie! (aby nakoniec neostal bez peňazí)
    riešenie- môže požiadať hneď po skončení terajšieho PP - ale nesmie mať ešte nový PP!!
    ValeriaJ No vidíš a ja sa snažím nájsť riešenie aby sa mu čerpala mateska z tej starej práce. Ako na to?
    ValeriaJ Ďakujem za reakciu. A nebude vadiť ta nedodrzana mesačná oznamovacia lehota teda určite?
    veronikasad O materske musí požiadať posledným pracovným dňom marca. 31.3. na SP nič nevybaví. Dovtedy musíš mať potvrdenie z UP o ukončení poberania RP z Úradu práce.
    ValeriaJ Ešte mám poslednú otázku, sľubujem, ak by nastúpil na materskú v dobe ochrannej lehoty, materská sa mu bude počítať podľa čoho? Z posledného TPP alebo súhrn za predchádzajúci rok? Ďakujem veľmi pekne
    veronikasad Bude v tom čase už znovu zamestnaný?
    ValeriaJ Pravdepodobne nie. A keby áno? Pýtam sa lebo to sa vie doladiť
      zbaliť

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Doporučujem na materskú nastúpiť pred ukončením pracovného pomeru. Vymeriavacím základom bude obdobie od vzniku aktuálneho pracovného pomeru do konca februára 2018. Nesplnenie oznamovacej povinnosti by nemalo byť prekážkou pre uplatnenie nároku na materské, ak pracovný pomer bude končiť dohodou zmysle pár.60 ZP

    Počas poberania materského môže pracovať u iného zamestnávateľa ako toho, z ktorého poistenia mu vznikol nárok na materské.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    keďže dop´ňaš - a stále sa to točí dokola . zopakujem.
    Podstatné je, že žiadosť o materské dátum začiatku poberania nech nie je až vtedy, keď už bude mať nový PP (toť vsjo!) skôr treba!
    - veď si aj tu na Porade môžeš nájsť konkrétne riešenia takejto situácie

    Materská vo výpovednej lehote?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.