Zavrieť

Porady

Podanie Danového priznania poštou

Keď pošlem DP poštou , nebudem mať Potvrdenie o podaní DP - dańový úrad mi ho pošle dodatočne alebo aké budem mať potvrdenie ?
Stačí ho poslať 1.4.2019 doporučene ?
Ďakujem

Môže teda moje Danové priznanie odovzdat na danový urad aj niekto iný, nemusím tam íst osobne ja ?
Ďakujem
Naposledy upravil kalabria : 27.03.19 at 09:05
3 komentárov     zbaliť
veronikasad aké DP ?
veronikasad Daňové priznanie môže odovzdať hocikto na hociktorom daňovom urade
Katy a R k tomu doplneniu - máš to už v odpovedi! - však keď môžeš poslať poštou ..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    potvrdením o podaní ti bude doručenka. Obyčajným listom nedoporučujem zasielať práve preto, že nebudeš mať žiadny doklad o zaslaní.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    robí ti problém zastaviť sa na hociktorom DU ? Alebo dakoho poprosiť, nech odovzdá na podateľni?
    Ak pošleš doporučene - tak budeš mať potvrdený podací lístok
    ... ak ti to nestačí, tak tam môžeš vložiť potvrdenie o podaní aj so spätnou obálkou a známkou - pošľú ti orazené späť (ale ja by som to až tak neriešila☺)
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad čudujem sa všetkým, ktorí si spracovanie DP nechávajú na úplne posledný deň. Keď viem že mi chýbajú nejaké doklady a nebudú doručené, radšej oznámiť DU predlženie lehoty na podanie DP s dostatočným predstihom.
    Katy a R mimo témy : veronika - pamätáš ešte vegošku ? .. bola tu fajn zábava večer - posledný termín .. len aby ešte do polnoci stihla poštu
    veronikasad pamätám ... Daňové úrady majú v pondelok predlžený pracovný čas do 19-tej.
    veronikasad Očakávam "zábavu" pri elektronickom podávaní, ako píšu poraďáci, už ani dnes nebola FS plne funkčná,
    misoft Hej, hej... a to ešte očakávajú 40%..... no - bude veselo, ej, bude.....
    veronikasad Teraz funguje bez problémov, podala som posledné DP.
      zbaliť

    Podanie Danového priznania poštou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.