Zavrieť

Porady

vysoký stav pokladne

prosím vás môžem zaúčtovať výber& konateľa 365/221 čiže nebude to ako vklad do pokladne ale vrátenie pôžičky, alebo musí vrátenie pôžičky prebehnúť cez jeho súkromný účet? ďakujem
veronikasad konatel vyberá peniaze z banky pre svoju potrebu ?
yvica ano
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    yvica to mi je jasné ale konateľom nie, potrebujem vedieť, či výber z účtu, ktorý som zaúčtovala 261/221 a vklad do pokladne 211/261, môžem zaúčtovať 365/221 hneď pri výbere alebo musí táto fin. operácia prebehnúť z firemného účtu na súkromný??
    môžem z pokladne vyplatiť vyúčtovanie služobky v hodnote 3200 v hotovosti? nakoľko konateľ platil ubytovanie zo súkr.účtu?
    yvica poradí niekto, či výbery z bankomatu môžem priamo zaúčtovať na 365/221???????? v tomto článku je napísané, žeby sa to ka mohlo účtovať, potvrdí mi to niekto????? ď
    annova Vyberal z bankomatu?
    Ak ano,
    den vyberu z bankomatu zauctovat 365/261 cez ID a vypis z banky 261/221, potom nic nerobis cez pokladnu
      zbaliť

    vysoký stav pokladne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.