Zavrieť

Porady

Výpočet dovolenky

ahojte, mám z-ca zamestnaného od 10.10.2015, k 30.4.2019 končí prac. pomer a ja potrebujem preplatiť dovolenku, len nie som si istá či počítam správne, k dnešnému dňu má zostatok 23 dní dovolenky. Keď som očítala vychádza mi preplatiť 8 dní, je to správne? prosím skontrolujte ma. V roku 2019 má odpracovaných 66 pracovných dní.
8 komentárov     zbaliť
ivka70 kolko ma rokov?
ten zostatok 23 dni je za ake obdobie?
cinky16 má 51 rokov to je za rok 2019 v januári mu nabehlo 2 dní a 2 dni z toho cerpal uz, ciže 23 dni zostatok
Tweety Ideš na to zle, 25 dní je za celý rok a oni ho neodpracoval celý, takže aj nárok ma pomerný.
cinky16 oprava v roku 2018 isiel s dovolenkou do minusu 2 dni, tak preto zostatok 23 dni ku dnesnmu dnu
Tweety Ani to nie je správne.
cinky16 ano ja viem, že 25 dni je nárok na cely rok, preto sa potrebujem dopocitat k cislu, kolko dovolenky z toho mu preplatit k 30.4.2019 kedze konci.
Tweety Veď to máš napísané v odpovediach, 4/12, čo je 8,333 dňa a od tých odpočítaš tie 2 prečerpané dni, takže mu preplatíš 6,5 dňa.
cinky16 dakujem pekne vsetkym.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Za rok 2019 mu vznikol nárok na 4/12 z ročného nároku.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    V roku 2019 mu vznikne narok na 4/12 rocneho naroku.
    Bez dalsich informacii sa viac povedat neda.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    za rok 2019 bude mať nárok na 4/12 dovolenky za rok .
    z tvojho zadania netušíme, že čo bolo vlani (zostatok) a ani koľko je jeho presný ročný nárok (vek)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.