Zavrieť

Porady

Dlhotrvajúca konfigurácia

Dobrý deň. Už 2 dni mám zapnutý notebook s oznamom Pripravuje sa konfigurácia systému Windows. Nevypínajte počítač. Čo s tým? Pomôže niečo,alebo ho už mám zaniesť do opravy ? Ďakujem...
Len dodám,že už som ho skúsila aj opätovne vypnúť,zapnúť avšak problém sa opakuje...
Naposledy upravil 04dimension : 23.06.19 at 10:42
3 komentárov     zbaliť
misoft Aký operačný systém? Predpoklad - asi W10... Predpoklad - prišla aktualizácia na 1903.... Aký je to NB?
04dimension Windows7...Lenovo G550 ...
misoft Spusti NB v núdzovom režime - (návody https://support.lenovo.com/sk/sk/solutions/ht116905) - potom dať obnovu systému a vybrať bod obnovy (ak je vytvorený).
Ak sa jednalo o aktualizáciu, ktorá to zmrvila - je tu téma Windows, kde uvádzam, aké aktualizácie je treba zrušiť a miesto toho stiahnuť len bezpečnostné aktualizácie (spolu s návodom odkiaľ stiahnuť).
https://www.porada.sk/t267205-windows-10-a.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danno177 je offline (nepripojený) danno177

    danno177
    "Zaseklo" sa to na niektorej aktualizácií, môžeš vyskúšať nábeh do núdzového režimu prípadne dať obnovenie systému, potom by ti to malo fungovať, ďalšou vecou je, že takýto stav môže spôsobiť aj dosluhujúci hardvér notebooku.

    Dlhotrvajúca konfigurácia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.