Zavrieť

Porady

Prosím radu

Dobrý podvečer!
V piatok som po prvý raz zadala otázku v téme - JU. Dosť súrne potrebujem odpoveď a nikto sa mi nevyjadril. Neviem vôbec ako to funguje
a pre začiatok sa mi zdá dosť neprehľadné, čo sa týka nápovedy ako na to, či nerobím niečo zle a tak. Ďakujem za pochopenie a ak vie niekto poradiť v mojej otázke, budem mu vďačná. Sem to píšem len preto, že neviem čo mám urobiť, aby sa mi niekto vyjadril. A ešte neviem prečo sa mi ukazuje značka "Vy ste pridali príspevok na túto tému". Robím niečo zle?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Cloe,
    1. prečítaj si etiketu poradu
    2. skôr než zadáš tému skús vyhladávanie
    3. tému si zadala na víkend, čo znaména, že je tu menej ludí
    4. Ak sa nájde niekto kto bude vedieť odpoved na tvoju otázku, určite ti odpovie. Ked nie cez víkend tak určite v týždni.
    5. či nerobíš niečo zle? určite si spravila chybu v tom že potrebuješ odpoved na jednu otázku a založila si už tretiu tému, keby si si prečítala etiketu, dozvieš sa viac. Neber to prosim ako výčitku, každý robí občas chyby

    Všetci tu boli raz noví, takže: je to len nová škola ktorej rozvrh sa musíš pomaly naučiť.


    Naposledy upravil bv_alexandra : 03.09.06 at 20:39

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    Veľmi pekne ti ďakujem, si zlatá! Aspoň vidím, že to funguje a určite sa poučím. Díky!

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    nič sa neboj, zajtra tu bude kopec ľudí prihlásených, určite sa niekto nájde na zodpovedanie tvojich otázok.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Čítam to niekoľkokrát za sebou a žiadnu otázku nevidím. Už by sme s tým boli niečo poriešilii aj dnes.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.