Zavrieť

Porady

Zodpovednosť zamestnanca za hmotný majetok spoločnosti získaný z eurofondov

Dobrý deň. Naša spoločnosť dostala príspevok z eurofondov na počítačové vybavenie. Súčasťou žiadosti o platbu je aj zaraďovací protokol majetkul. Spoločnosť ma núti podpísať ho s tým, že mám zodpovedať za majetok. Jedná sa o hodnotu cca 40 tis. eur. Čo z toho pre mňa vyplýva? Ten majetok nie je zverený mne, budú ho mať pridelený rôzni zamestnanci spoločnosti.
6 komentárov     zbaliť
kopretinka Pre teba z toho vyplýva to,čo je tam napísané.Zodpovednosť za majetok v hodnote 40 000.Čiže všetko ide na tvoje triko,čokoľvek sa s tým stane.Absolútne neprijateľné.
palking Som bežný administratívny pracovník. Bolo mi vysvetlené, že počítačové vybavenie sa bude prideľovať na protipodpis jednotlivým zamestnancom, takže zodpovednosť tým pádom prejde na nich. Či...?
Tweety Âno.
veronikasad Ake je tvoje pracovné zaradenie vo firme a čo konkrétne mas podpísať?
palking Jedná sa o notebooky, tablety s príslušenstvom a mám podpísať zápisy o zaradení dlhodobého majetku, že zodpovedám za majetok.
avalik je tam definovane ako "zodpovedas"? evidencne, ci fyzicky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zodpovednosť zamestnanca za hmotný majetok spoločnosti získaný z eurofondov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.