Zavrieť

Porady

Sociálna poistovňa a EZU

Ahojte, chystám sa práve zaslať elektronicky mesačný výkaz poistného do sociálnej poistovne. Neviete dakto, či už im to funguje? Včera som tam volala a pán mi povedal, že pravdepodobne dnes už to bude funkčné. Odoslal to už dakto z vás? Ďakujem. avipe
Usporiadat
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

avipe
Ahojte, chystám sa práve zaslať elektronicky mesačný výkaz poistného do sociálnej poistovne. Neviete dakto, či už im to funguje? Včera som tam volala a pán mi povedal, že pravdepodobne dnes už to bude funkčné. Odoslal to už dakto z vás? Ďakujem. avipe
Mne práve prišiel e-mail od programátora, vraj SP bude schopná spracovať elektronické výkazy až v pondelok 11.9.2006. A tiež im včera sľúbili že to bude už dnes fungovať. Takže vraj ak som ho už poslala, mám si v pondelok skontrolovať stav, či ho spracovali, a ak nie skúsiť poslať ešte raz.
0 0
kika571 kika571

kika571 je offline (nepripojený) kika571

Nové rozhranie Sociálna poisťovňa sprístupní pravdepodobne až 11.septembra. Podľa inštrukcií zo Sociálnej poisťovne je potrebné s odosielaním výkazov počkať až do sprístupnenia nového rozhrania avšak poistné je potrebné uhradiť v stanovenom termíne.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Ešte že sa vieme vždy na práci našich inštitúcií pobaviť. Tých termínov tu už bolo viac
0 0
avipe avipe

avipe je offline (nepripojený) avipe

Dakujem pekne za pomoc. Je to presne tak ako som predpokladala. Z 1. augusta bude nakoniec 15. august. Keby sme sa omeskali tolko dni, to by bolo sankcii. Tak dufajme, ze sa im to podari aspoň do toho pondelka. Este raz vdaka. avipe
0 0
kaška kaška

kaška je offline (nepripojený) kaška

Ja by som sa chcela opýtať, či sa Vám už dnes (12.9.2006) podarilo odoslať elektronický výkaz do SP.
Ďakujem za info.
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

kaška
Ja by som sa chcela opýtať, či sa Vám už dnes (12.9.2006) podarilo odoslať elektronický výkaz do SP.
Ďakujem za info.
Ja som ho poslala už v piatok 8.9.2006, vyhodilo mi ho ako neakceptovaný a vrátený. Ale včera keď som si znovu pozrela na stránke SP ako to vyzerá, tak už bol akceptovaný a odoslaný na spracovanie. Ale trošku im "blbne" stránka, tak možno preto je problém s odoslaním.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Posielala som 31.8. za 8/06, mám ho ako akceptovaný, nespracovaný.
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

Stránka Elektronickej podateľne Sociálnej poisťovne<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o:p></o:p>
<o:p></o:p>
je z dôvodu technickej údržby nedostupná.<o:p></o:p>
<o:p></o:p>
Jej prevádzka bude obnovená zajtra do 8.30 hod.<o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
Ďakujeme za pochopenie
Toto som práve objavila na stránke SP v elektronickej podateľni. Takže treba počkať do zajtra.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Alebo do pozajtra. Alebo do...

...mimochodom, pozrite sem:
http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=1809

...alebo sem:
http://www.socpoist.sk/index/index.p...1755&prm2=3977
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

Skúšam teraz, stránka ide, výkaz neakceptovaný.
Podarilo sa Vám odoslať výkaz?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Jozef Mihál
Alebo do pozajtra. Alebo do...

...mimochodom, pozrite sem:
http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=1809

...alebo sem:
http://www.socpoist.sk/index/index.p...1755&prm2=3977
..... dôveryhodná inštitúcia
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Jozef Mihál
Alebo do pozajtra. Alebo do...

...mimochodom, pozrite sem:
http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=1809

...alebo sem:
http://www.socpoist.sk/index/index.p...1755&prm2=3977
Jozef, ty ty ty...Cena bola prichystaná, tak ju museli niekomu odovzdať. Čiste náhoda, že práve SP...
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

ANNAP
Skúšam teraz, stránka ide, výkaz neakceptovaný.
Podarilo sa Vám odoslať výkaz?
Ide ???? . Nám tam stále od včera svieti, že až "zajtra o 8,30".
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

azuz
Ide ???? . Nám tam stále od včera svieti, že až "zajtra o 8,30".
Funguje to, konečne.
0 0
Romana Romana

Romana je offline (nepripojený) Romana

Ja tam mám už od pondelka neakceptované nekontrolované .. ked som sa pokúšala poslať nový dnes tak mi ho neakceptovali a vrátili.. nemáte niekto info ako dlho im to bude trvať kým to konečne prekontrolujú ???
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

Romana
Ja tam mám už od pondelka neakceptované nekontrolované .. ked som sa pokúšala poslať nový dnes tak mi ho neakceptovali a vrátili.. nemáte niekto info ako dlho im to bude trvať kým to konečne prekontrolujú ???
Mali by ho aspoň akceptovať, to skontrolovanie bude asi trvať dlhšie. Ak ho neakceptujú možno je v ňom nejaká chyba.
0 0
Romana Romana

Romana je offline (nepripojený) Romana

no ved ak by bola chyba tak by aspon napísali vrátenie a v rozpise chýb by som videla čo mám zle .. ale od pondelka sa mi to vôbec nezmenilo .. stále nekontrolovaný neakceptovaný
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

Romana
no ved ak by bola chyba tak by aspon napísali vrátenie a v rozpise chýb by som videla čo mám zle .. ale od pondelka sa mi to vôbec nezmenilo .. stále nekontrolovaný neakceptovaný
Ja mám akceptovaný, neskontrolovaný.
Neskúšala si ho poslať ešte raz?
0 0
Romana Romana

Romana je offline (nepripojený) Romana

skúšala / dokonca 2x/ ale to mi vrátili ako neakceptovaný a ked som si pozrela zoznam chýb tak tam bolo toto: <TABLE width="100%"><TBODY><TR><TD class=nadpisNespracovane width="100%">Zoznam chýb</TD></TR><TR class=zaznam><TD class=parny>Chyba: XML súbor: Nespĺňa podmienky XML schémy: error: Unexpected element: CDATA</TD></TR></TBODY></TABLE>.. a tomu nerozumiem .. nechcem tlačiť ostatné výkazy pokým nemám oddobrenú sociálku .. mám to ako takú malú poistku že mám výplaty v poriadku
Naposledy upravil Romana : 13.09.06 at 08:48
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

Romana
skúšala / dokonca 2x/ ale to mi vrátili ako neakceptovaný a ked som si pozrela zoznam chýb tak tam bolo toto: <TABLE width="100%"><TBODY><TR><TD class=nadpisNespracovane width="100%">Zoznam chýb</TD></TR><TR class=zaznam><TD class=parny>Chyba: XML súbor: Nespĺňa podmienky XML schémy: error: Unexpected element: CDATA</TD></TR></TBODY></TABLE>.. a tomu nerozumiem .. nechcem tlačiť ostatné výkazy pokým nemám oddobrenú sociálku .. mám to ako takú malú poistku že mám výplaty v poriadku
Neskúšala si volať s programátorom? Môže byť že ten výkaz nespĺňa nejaké nové podmienky SP, keďže majú nové výkazy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať