Zavrieť

Porady

Sociálna poistovňa a EZU

Ahojte, chystám sa práve zaslať elektronicky mesačný výkaz poistného do sociálnej poistovne. Neviete dakto, či už im to funguje? Včera som tam volala a pán mi povedal, že pravdepodobne dnes už to bude funkčné. Odoslal to už dakto z vás? Ďakujem. avipe
Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

tinka111
teraz mam ale zase problem ze niektory boli prihlaseny len 18 dni a ono mi to zase pocitalo to GP nejak divne, stale tam nedava tych 0,25 % asi tam budem musiet dat 31 dni aby to pocitalo poriadne ale to nebude pravda. Ja uz neviem co mam robit... :-( poradte co by ste robili Vy???
Tinka, ale predsa GP sa počíta zo sumy a nie podľa počtu dní poistenia, teda tie dni by nemali mať na výpočet vplyv. Aký to máš softver ?
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

liba2
Tinka, ale predsa GP sa počíta zo sumy a nie podľa počtu dní poistenia, teda tie dni by nemali mať na výpočet vplyv. Aký to máš softver ?
Tak toto by aj mňa zaujímalo, ako to vlastne má byť.
Napr. Olymp prepočítava GP podľa dní trvania dohody- ak
dohoda nebola uzatvorená na celý mesiac.
Keď som volala do Krosu, tvrdili, že je to takto správne.
0 0
Darana Darana

Darana je offline (nepripojený) Darana

som človek, ktorý neustále prichádza na to, čo všetko urobil zle ...viac
Ja som manuálne odosielala výkazy dnes a vypisuje mi chubu: null - čo to znamená? Nie je to ani v popisoch chýb?
0 0
Darana Darana

Darana je offline (nepripojený) Darana

som človek, ktorý neustále prichádza na to, čo všetko urobil zle ...viac
Pomôžte prosím bezradnej ovečke .... je chyba vo vypisovaní, alebo na strane SP?
0 0
tinka111 tinka111

tinka111 je offline (nepripojený) tinka111

Aňuška ja tomu vobec nechapem - nechala som tam tych 31 dni - radsej nech zaplatime viac ako menej a potom nas maju pokutovat. Ale nie je to podla mna dobre. Ak niekto viete napiste sem zakon v ktorom sa hovori o tom ze sa GP pocita rozne podla odpracovanych dni.
Vdaka
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Darana, mne to včera urobilo 3x. To znamená, ako keby si nič neposlala. Musíš začať pekne od začiatku, kým si to nevyžiada kód z grid karty.
0 0
Darana Darana

Darana je offline (nepripojený) Darana

som človek, ktorý neustále prichádza na to, čo všetko urobil zle ...viac
abel
Darana, mne to včera urobilo 3x. To znamená, ako keby si nič neposlala. Musíš začať pekne od začiatku, kým si to nevyžiada kód z grid karty.
fasa
0 0
ivularadula ivularadula

ivularadula je offline (nepripojený) ivularadula

Ahojte, ja sa tiež pokúšam zaslať výkaz už dlhší čas, a stále nič, tiež som volala do SP ( Topoľčany) pýtala som sa či mám teda poslať výkaz nejakou inou formou a povedali mi že nie, mám počkať kým sa tu bude dať poslať elektronickou poštou. Ale by som teda rada vedela kedy to bude
0 0
Netka Netka

Netka je offline (nepripojený) Netka

Darana
Ja som manuálne odosielala výkazy dnes a vypisuje mi chubu: null - čo to znamená? Nie je to ani v popisoch chýb?
]


chyba null je asi pravdepodobne chyba v zaokrúhľovaní - obráť sa na dodávateľa softu, teraz by už výkazy nemali byť na dve desatinné miesta ale na celú korunu.
Dufam, že som pomohla.

Opravte ma ak sa mýlim.
0 0
Darana Darana

Darana je offline (nepripojený) Darana

som človek, ktorý neustále prichádza na to, čo všetko urobil zle ...viac
[quote=Netka]]


chyba null je asi pravdepodobne chyba v zaokrúhľovaní - obráť sa na dodávateľa softu, teraz by už výkazy nemali byť na dve desatinné miesta ale na celú korunu.

Už sa mi to napokon podarilo a nebola to chyba na mojej strane, ale na strane SP!
0 0
Netka Netka

Netka je offline (nepripojený) Netka

Prosím Vás nemáte niekto XML (vzor) vo verzii 2.5.
Prosím ak nieto viete ako má správne vyzerať aby ho akceptovalo, prilepte ho sem.
Ďakujem.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Netka
Prosím Vás nemáte niekto XML (vzor) vo verzii 2.5.
Prosím ak nieto viete ako má správne vyzerať aby ho akceptovalo, prilepte ho sem.
Ďakujem.
XML (vzor)
čo to je?

XML schému?
Pozrela si https://podatelna.socpoist.sk alebo https://test.socpoist.sk ?

Vzor aktuálneho tlačiva vo formáte PDF?
Pozrela si http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=1226 ?
0 0
Netka Netka

Netka je offline (nepripojený) Netka

endrju
XML (vzor)
čo to je?

XML schému?
Pozrela si https://podatelna.socpoist.sk alebo https://test.socpoist.sk ?

Vzor aktuálneho tlačiva vo formáte PDF?
Pozrela si http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=1226 ?


Asi som sa zle vyjadrila ide mi o XML súbor (ver. 2.5.), ktorý posielate do SP prostredníctvom EZU. (samozrejme bez osobných údajov)
Na stránke SP všade hovoria o 2.4.1 ale ja by som potrebovala vidieť štruktúru 2.5.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Netka
Asi som sa zle vyjadrila ide mi o XML súbor (ver. 2.5.), ktorý posielate do SP prostredníctvom EZU. (samozrejme bez osobných údajov)
Na stránke SP všade hovoria o 2.4.1 ale ja by som potrebovala vidieť štruktúru 2.5.
Takýto dokument dostali 27.7.2006 zaregistrované softvérové firmy k štruktúre mesačného výkazu verzia 2.5. Predpokladám, že práve túto informáciu hľadáš.
Naposledy upravil endrju : 05.03.09 at 18:45
0 0
tomare tomare

tomare je offline (nepripojený) tomare

Ako vykazujete v prílohe dohodárov ? Ide mi o kalendárne dni. Dostal sa mi do rúk zápis z pracovnej porady 30.06.2006 a tu k bodu IV. je napisané "počet dní pre dohodára =0."
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Áno, na tom stretnutí bolo povedané, že počet dní pre dohodárov má byť uvedený ako nula.
0 0
tomare tomare

tomare je offline (nepripojený) tomare

Ďakujem za odpoveď
0 0
profi profi

profi je offline (nepripojený) profi

neviete mi niekto poradiť? ja si neprenášam udaje zo mzdového programu,ale ich sama vypisujem, sme mala firma takze toho nieje vela, ale v minulosti ked som si otvorila nový mesiac tak v prílohe mi ostali rodne cisla, teraz su tie prilohy prázne a musim vypisovat komplet vsetko.existuje nejaky postup, aby to tam ostalo? mozno robim nieco zle a mozno to zmenili v socialke. dakujem
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
profi
neviete mi niekto poradiť? ja si neprenášam udaje zo mzdového programu,ale ich sama vypisujem, sme mala firma takze toho nieje vela, ale v minulosti ked som si otvorila nový mesiac tak v prílohe mi ostali rodne cisla, teraz su tie prilohy prázne a musim vypisovat komplet vsetko.existuje nejaky postup, aby to tam ostalo? mozno robim nieco zle a mozno to zmenili v socialke. dakujem
Tiež mám prázdnu prílohu a niekedy, keď mi vypisovanie trvá dlhšie, tak mi zruší prihlásenie. Stalo sa mi, že som to preto musela vypisovať trikrát. To len aby si vedela, že chyba nie je u teba a budem rada, ak nám niekto poradí, či sa s tým dá niečo robiť.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať