Zavrieť

Porady

Odpustenie odvodov za apríl materská škola

V apríli sme mali zatvorenú materskú školu a školskú jedáleň, sme obec, využili sme odpustenie odvodov za apríl, podali sme čestné vyhlásenie. Nakoľko sme už zaplatili odvody za apríl, soc. poistovňa nám oznámila, že máme podať žiadosť o vrátenie poistného bez práveho dôvodu. Neviem, či máme podať žiadať o odpustenie odvodov za zamestnávateľa len za tých zamestnancov (MŠ a ŠJ), ktoré boli zatvorené alebo za všetkých zamestnancov. Pracovníčka na SP nám nechcela poradiť, máme to vedieť, povedala. Má s tým niekto skúsenosť, vie niekto poradiť.
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Nie sme sice skola, vo štvrtok minuly týždeň som mala podobnu otazku na pracovnicku našej pobocky SP, tiež nevedela, ze sa ide spytat vedúcej a zavola mi... Dodnes sa neozvala.
veronikasad Uhradili sme len odvody strhnute všetkým zamestnancom a poslali Čestné vyhlásenie za firmu
dalesi Zaplatili sme odvody aj za zamestnancov aj za zamestnávateľa, teraz som napísala žiadosť o vrátenie poistného, ktoré bolo zaplatené a to len odvody za zamestnávateľa za všetkých zamestnancov, ktoré chceme odpustiť. Tak som sa dočítala aj na blogu p. Mihála. Ďakujem všetkým za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana Motyčková je teraz online Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Za všetkých - suma za zamestnávateľa.

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    A aké odvody, za koho ste zaplatili? Ak žiadate o vrátenie odvodov, tak len tých, ktoré boli uhradené.

    Odpustenie odvodov za apríl materská škola

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.