Zavrieť

Porady

Upchatá vodovodná batéria

Dobrý deň,

Kúpili sme 40 ročný dom a vo vani netečie studená voda, vymenil som aj batériu, ale problém stále pretrváva. Pravdepodobne je upchatá rúrka vodným kameňom alebo hrdzou. Je nejaká možnosť ako rúrku prepchať a neporušiť stenu?
buchač Samozrejme, že je nejaká možnosť. Existujú firmy, ktoré čistia vodovodné potrubia. Cenu si zisti sám, nakoľko firmy neuvádzajú cenníky .... a to zvyčajne niečo znamená = asi solídna suma.
https://www.google.com/search?client...+potrubia+cena

Ja som na chalupe menil komplet rozvody vody...staré ostali v stene. Ide o to, že jeden nevidí, v akom stave je starý systém rozvodu. Nový rozvod som potiahol plastovými rúrkami, ktoré sú vedené na stene. Takže v prípade znovuzanesenia by bola výmena rúrky veľmi jednoduchá.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Je to normálne že sa trubky zaniesli. Rekonštrukcie domov sa nerobia iba kôli skrášlenie ale aj kôli takým veciam. Hlavne keď sa dlho nepúšťa voda je väčšia pravdepodobnosť že sa vodný kameň usadí na stenách trubiek. Plastové by sa zaniesť nemali. Aspoň nie vodným kameňom.

    Upchatá vodovodná batéria

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.