Zavrieť

Porady

Kontrola z SP

Mame nahlasenu kontrolu z SP ake doklady predkladate?
kn-alka pokiaľ viem, oznámenie o vykonaní kontroly obsahuje aj zoznam dokladov, ktoré chcú vidieť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    - pracovné zmluvy
    - dohody
    - evidencia dochádzky
    - mesačné výplatné pásky + rekapitulácia
    - mzdové listy
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kn-alka odo mňa chceli aj bankové výpisy s úhradou a prehľady na DÚ, ZP ich nezaujímala
    Mila123 my sme museli jednej pobočke (PO) dávať aj podklady z PU, čo bolo a ako bolo zaúčtované v účtovníctve
    veronikasad Uhrady samozrejme, to som zabudla. Bankový vypis alebo výplatnú listinu pri platbe v hotovosti. Naco by im bol prehlad nechápem...
    kn-alka Neviem, Komárno žiadalo prehlady, či boli nahlásení na DÚ, ale úhrady dane už nechcel..
    svetielko evidenciu dochádzky ste predkladali aku, lebo klient mi za
      zbaliť

    Monča je offline (nepripojený) Monča

    Monča
    U nás kontrolovali správnosť odvodov, takže mzdové listy a výplatné pásky, odškrtávali hrubú mzdu na páskach či sedí so sumou vo výkazoch. A samozrejme zmluvy som im dala, šanón s mesačnými výkazmi, s hláseniami o dani a výpisy s vytlačenými platbami mzdy. Na predvolaní je vždy napísané, za aké obdobie máte predložiť doklady. Kontrola je u nás vždy, keď mi odíde zamestnanec ....
    svetielko prosím bude stačiť SP dochádzka z programu v ktorom robim mzdy,lebo klient iba zavola, kolko dni v mesiaci odpracovali a na zaklade toho si vytlacim dochádzku,
    Monča Nepožadovali extra dochádzku, jedine som si všimla červenou farbou odškrtnuté hrubé mzdy na výplatnej páske a v mesačnom výkaze. A niekto tu písal, že aj mesačné prehľady na DÚ dokladal
    . Tak hrubá mzda musí sedieť na všetkých ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.