Zavrieť

Porady

ELDP kontrola

Ahojte, viete mi prosim pomoct co robim zle? z-ec od 20/1 - 14/9 na MD a potom od 15/9 na RD. do EL som uviedla:
A =1/1 - 19/1
MD =20/1 - 14/9

RD neuvadzam ani dni vylucenia, vek. Stale mi vyhadzuje info: Niektoré obdobia dôchodkového poistenia nenadväzujú na seba.

Co mam upravit, co je zle?
dakujem
4 komentárov     zbaliť
kn-alka už dávno som nemala rod.dovolenku, ale A nemá byť 01.01.-31.12 ? Počas RD je Vaším zamestnancom
bodka10 ano, stale je zamestnancom. skusím upraviť a uvidim. v SP mi od včera nikto neberie - lebo pn-ky
bodka10 ani tak to nejde, ak to dam ako jeden zaznam tak sa prekryva obdobie a ako pokracovanie A po skonceni MD tiez nejde. tak pokracujem vo volani na SP. dakujem
tigy Nemôže sa tá chyba týkať iného roku? Možno len nejaký preklep...?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tigy je offline (nepripojený) tigy

    tigy
    Ak sa narodila do 31.12.84 RD sa uvádza ako počet vylúčených dní, inak neviem čo ešte také by tam mohlo byť...
    bodka10 narodila sa neskor, cize pocet dni neuvadzam...

    karka je offline (nepripojený) karka

    karka
    Nedá sa vobec odoslať? Ono to niekedy len upozorňuje, že moze byt chyba, ale v skutocnosti nie je...a odoslať sa dá.
    Naposledy upravil karka : 19.01.22 at 11:09
    bodka10 Áno, nechala som to tak, poslať sa to dalo, tým že je stále zamestnaná tak to ukocnim po skončení RD.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.