Zavrieť

Porady

MRP a import UNICredit výpisov

Prosím Vás, dá sa v MRP importovať výpisy z účtu Unicredit Bank? V akom formáte? V internetbankingu si viem nastaviť len .csv formát, tak som dala aj do MRP a stále chyba. Nemá s tým niekto skúsenosť, prosím? Ďakujem, účtujem veľké množstvo platieb kartou mesačne... (Viem, že bola táto otázka spätne x rokov, ale bez odpovede)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    MRP importuje subor vo formate XML
    Format CSV je len na ulozenie vypisu do Excelu, aby si si vedela s udajmi pocitat.
    Kedze banka ponuka ako sluzbu k uctu aj: Možnosť stiahnuť si elektronické výpisy v XML formáte (to je z ich info ponuky k uctom) , zisti v banke, ako, ked to nevidis nikde. Mozno treba nieco aktivovat na ucte.

    https://faq.mrp.sk/Vizualny-system-F...lny-system-487
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mirkistifi Ďakujem, skúsim v banke zistiť teda...
    mirkistifi Ak by pomohlo ešte niekomu, cez hotline mi prestavili typ internetbankingu na professional a tam už sa dá stiahnuť .xml formát výpisu.
    MajaZA dobrý deň, viete mi dať prosím nejaký návod? professional mame nastavený, no nevieme ako stiahnut výpis xml... dakujem
    ivka70 vasa banka ma predsa podporu, tak si na nu zavolajte, navedu vas
      zbaliť

    MRP a import UNICredit výpisov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.