Zavrieť

Porady

Kontrola

oznami kontrola ze prisla lebo ju niekto poslal?
veronikasad o čo konkrétne ide ? Pýtaš sa ako zamestnávatel, či chceš niekoho udať ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Áno, kontrolórov vysiela na kontrolu zásadne nadriadený a ten vystavuje poverovací dokument, ktorý sú ti povinní kontrolóri predložiť k nahliadnutiu.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bertik2222 myslel som či kontrola povie že prišla lebo dostala anonymny podnet.
    misoft A prečo by to mali oznamovať?
    pavol54 anonymný podnet sa nerieši. Kontrola presne vie od koho prišlo udanie ale to nepovie, pretože by ohrozila práskača ak sa nepotvrdí obsah udania.
    bertik2222 každý podnet by a mal riešiť nie? to si napíšem že janko hraško odk budu vedieť že som to ja? myslel som že či povedia že bola podana sťažnosť
    pavol54 inšpektorát práce chodí len vyšetrovať udania, takže to povedia ale nepovedia kto ho podal
    kopretinka anonymný podnet sa rieši,IP určite.
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bertik2222 inšpekcia práce
    pavol54 to už vôbec sa nedozvieš, ale ak si dobre z analyzuješ predmet kontroly tak to budeš vedieť presne. priprav si 1000 eur IP bez pokuty neodchádza
    Jarka 1 Zdá sa, že zadávateľ stojí na opačnej strane. Nie na tej, ktorá by mala platiť.
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    IP rieši anonymné aj neanonymné podnety.Ak podáš anonymný podnet,tak ti neoznámia výsledok,logické,lebo nevedia komu.
    Naposledy upravil kopretinka : 14.05.22 at 08:27
    17 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivka70 Chodia, normalne maju plan kontrol. Tie udania do neho zapracovavaju navyse, ale robia kontroly aj keby im ziadne udanie neprislo. Riadne, planovane. Musia vykazovat cinnost
    kopretinka no divné,k nám prišli len na podnet....
    ivka70 budte radi
    pavol54 plán kontrol sa pripravuje na 100% vyťaženosti, to znamená ak príde udanie tak vyradia plánovanú kontrolu, ak je veľa udaní tak klesá počet plánovaných kontrol.
    bertik2222 a povedali vam že bol podaný podnet?
    kopretinka ja som len zamestnanec,kontrola sa baví s vedením.....
    bertik2222 povedali vám, že niekto poslal podnet?
    kopretinka ten podnet som dala ja,takže viem........ale nikto to nikomu neoznamoval.
    pavol54 Najlepšie je podať podnet pod cudzím menom, ešte lepšie menom zamestnanca ktorý nám sedí v krku. za socíku som zažil keď jeden lajdák čo som mu šliapol na otlaky podal udanie na môjho šefa v mojom mene. Pretože anonymy sa neriešili. Mal som UPPDKV najviac si to vyžrala moja rodina(akt pomsty)
    bertik2222 Kontrola dopadla tak že skontrovali pracovsiko SBS služby povedali že maju vytlačiť lincenciu
    ale kontrola nezistila že jedne pan SBS ma falšovaný preukaz. To nerieši IP?
    veronikasad v udaní bol ten falošný preukaz ?
    buchač bertik2222 (Dnes 20:28)
    ale kontrola nezistila že jedne pan SBS ma falšovaný preukaz. To nerieši IP?
    ===============
    Preukaz odbornej spôsobilosti je verejná listina Jeho falšovanie a pozmeňovanie je trestným činom.

    Čiže to už nerieši IP, ale postupuje sa na políciu.
    bertik2222 ale mohla to zistit IP práce a podat na policiu?
    bertik2222 nie nebolo to uvedené, bola len kontrola na SBS
    buchač bertik2222 (Dnes 11:13) ale mohla to zistit IP práce a podat na policiu?
    ===================
    To je čo za otázku...???
    Sa čítaš, čo vlastne píšeš...a čo si už napísal ???
    bertik2222 myslel som že či IP pri kontrole SBS mohla zistiť že preukaz je neplatný, falšovaný a či to dalej mohla posunuť na policiu
    buchač bertik2222 (Dnes 09:54) myslel som ...
    =================
    Už radšej nemysli...si celý domotaný.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.