Zavrieť

Porady

Mzdová inventúra

Môžem odovzdať mzdovú inventúru kolegovi na obecnom úrade? Ja tvrdím že nie! Neustále pýta. Ja pokiaľ viem mzdovú inventúru môže vidieť starosta obce, mzdár a kontrolór obce ak ho poslanci požiadajú o kontrolu čo sa týka mzdových nákladov.
6 komentárov     zbaliť
Chobot Kto je to "kolega na obecnom úrade"? Je to nejaký referent? Vrátnik? Pokladník? Bol členom inventarizačnej komisie?

Prečo to pýta? Čím to zdôvodňuje? Na čo to potrebuje?
cami kolega na úrade, prečo pýta - neviem, na čo to potrebuje - neviem. Už to pýtal aj pred časom, ale nedala som a nedám ani teraz. Kde by som našla nejaké nariadenie kde sa o tom píše. Ďakujem. Aj kontrolór vravel, že to nemám čo dávať.
Negoce oficiálne poverenie od nadriadeného musíš mať, ak je to iná osoba, ktorá ma prístup k dokladom
ivka70 ako mate aplikovane GDPR? tam predsa musi byt definovane ,kto moze pristupovat k takymto udajom
veronikasad Akú pracovnú pozíciu na kolega?
kukučka Neustále pýta? A ty sa ho nevieš opýtať načo? Alebo kontrolór, či tvoj šéf?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.