Zavrieť

Porady

Prílohy sú limitované ???

sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Už mi nejdú pridávať prílohy k príspevkom vypisuje mi Sum of all attachments owned by sway: 10.42 MB :p ja no speak
musím zmazať staré prílohy? alebo som niečo zasa prešvihla??

ďakujém
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
mne to isté vypisuje ..nejde priložiť príloha..
Sum of all attachments owned by Hlinkovx: 92.98 MB
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Hlinkovx
mne to isté vypisuje ..nejde priložiť príloha..
Sum of all attachments owned by Hlinkovx: 92.98 MB
asi sme sa preprílohovali .... počkáme na Richarda :p
Naposledy upravil sway : 18.11.06 at 19:04 Dôvod: doplnenie
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
prílohy sú momentálne v riešení,
žiaľ to že doteraz bolo neobmedzené množstvo viedlo k tomu že sa prílohy prikladali úplne nehospodárne.
Silvia ty si jasný príklad, skús si pozrieť svoje prílohy - fotky. Tušíms si ich vôbec nezmenšovala a pricapila si ich veselo polmegové, čo je nielen zahlcovanie priestoru ale aj nezobraziteľné pre užívateľov - resp. sa fotka deformuje, dlho načítava - zaťažuje linky servera atď.

Zavádzam teda novú politiku do príloh. VIP členovia budú mať vyšší limit, ovšem, rozmýšľam nad hranicou. Tých tvojich 92,98MB ti Silvia získalo prvé miesto spomedzi všetkých užívateľov :-) Viera123 je v tesnom závese :-)

Pracujem na zavedení automatického zmenšenia fotografií, čo by mohlo pomôcť. Odporúčam však robiť tieto úpravy na Vašom počítači - je to rýchlejšie... Ešte dám vedieť Silivia čo s tvojimy prílohami... skúsim ich nejak automaticky zmenšiť - zatiaľ nemusíš mazať

Inak všetky prílohy si môžete pozrieť v svojich nastaveniach kde je pekná tabuľka všetkých príloh. NEODPORÚČAM zmazať všetky, lebo pomažete všetky aj odborné prílohy, ktoré máte kade-tade v prílohách k príspevkom...!!!
Naposledy upravil Richard : 18.11.06 at 20:06
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
momentálne som to urobil tak že:

- užívateľ Porady do 20 MB
- VIP Člen do 50 MB

---------------------
úprava príspevku:
čochvíľa bude asi nový server, takže to potom prehodnotím
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
To bola výzva na nákuk do histórie...

Ja som tam objavil napríklad toto:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=51914&postcount=329
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Richard...
ono to je problém v tom..že mi posielali všetci, čo fotili fotky z krahúl a ja som to za všetkých na ten link prilepovala... odtiaľ si to potom všetci tie fotky sťahovali ... preto síce boli zmenšované ..ale nie až tak drasticky..ako si potom nastavil limit ..pretože to by už boli fotky o ničom..
ale podľa mňa tie fotky z krahúl môžeš kľudne vymazať...alebo to môžem urobiť aj ja...a je to vyriešené
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Jozef ale to je film nie foto .... ten sa veľmo nedá zmenšiť. Fotky sa však hravo dajú zmenšiť, len si treba zadovážiť nejaký vhodný softík - väčšinou bývajú pribalené k foťákom.
Ale viem že človek je lenivý tvor (mňa nevynímajúc) a preto to spravím tak že ak niekto bude prikladať veľké foto, tak ho automaticky okreše .-)
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Aj mne to napísalo, čo Ivane......a ja som to všetko vymazala....znamená to, že všetky tie kvietky, čo som prikladala k blahoželaniam tam už nebudú?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ale vložila som tu napr. aj smernice v PDF a majú 3 MB...a nič sa stým nedá urobiť ani spakovať ani skonvertovať

tažke niečo navrhni Richard
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ok Silvy zatiaľ nemaž ... alebo ako chceš. Dám ti vedieť keď bude dokončené to zmenšovanie fotiek...
V pohode že si dávala fotky ale pol-megové sú predsa len veľké. Viem že som to potom stopol a dal totálne nízke kvóty ale zasa po chvílke som ich zdvihol.
Ešte to celé poprehodnocujem a spravím tak aby sa dali prikladať fotky v ideálnych rozmeroch...
V krátkodobom výhľade bude na Porade aj nejaká tá fotogaléria, kde sa budú dať fotečky skladovať, možno hodnotiť a komentovať (jups ale zasa predbieham .-)
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
DanielaSĽ
Aj mne to napísalo, čo Ivane......a ja som to všetko vymazala....znamená to, že všetky tie kvietky, čo som prikladala k blahoželaniam tam už nebudú?

NEMAŽ všetko!!!! to pomažeš všetky prílohy aké si kedy kde v príspevkoch zanechala. Napr. aj účtovné veci a podobne.... aj tie kvetinky.

Myslím že limit 20MB resp. 50MB musí byť dostatočný, takže zatiaľ nemazať všetko!!!
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Hlinkovx
ale vložila som tu napr. aj smernice v PDF a majú 3 MB...a nič sa stým nedá urobiť ani spakovať ani skonvertovať

tažke niečo navrhni Richard

na také veci myslím 50MB bude stačiť :-) Ak nie tak to poriešime možno individuálne, alebo zvýšim VIP limit alebo čo ja viem
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Richard..
oki...tak daj nejaké záväzné stanovisko..či to mám vymazať...či ponechať...
mne to problém nerobí...ani zmazať..ani nechať..
len zase tam zostanú prispevky a prílohy nebudú ..čo zase bude vyzerať blbo .takže najskôr to asi nechám na teba a poopravuj to teda..

ale teraz nemôžem priložiť absolútne nič..aj keby fakt potrebuje niekto niečo
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Hlinkovx
ale teraz nemôžem priložiť absolútne nič..aj keby fakt potrebuje niekto niečo
Ja som tiež potreboval doobedu čosi pripnúť a stále mi hlásilo, že mám prečerpaný limit, tak som skoro všetky obrázky zmazal. Potom to už fungovalo...
P.S. Ten limit mi vypisovalo hodne menší ako 50 MB, tuším 20 alebo 16...
Naposledy upravil andrej_rv : 18.11.06 at 20:47
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Andrej..
hej..
to je v pohode..
len zase zostanú príspevky.. v nich napr. tu sú priložené fotky
a fotky nebudú
preto to nechcem tam bezmyšlienkovite mazať, aby nenastal ešte väčší chaos
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Richard
NEMAŽ všetko!!!! to pomažeš všetky prílohy aké si kedy kde v príspevkoch zanechala. Napr. aj účtovné veci a podobne.... aj tie kvetinky.

Myslím že limit 20MB resp. 50MB musí byť dostatočný, takže zatiaľ nemazať všetko!!!
No ale ja som to hneď zmazala, lebo som tomu nerozumela, čo mi to tam píše, len som sa domnievala.... a teraz je už všetko fuč....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Jozef Mihál
To bola výzva na nákuk do histórie...

Ja som tam objavil napríklad toto:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=51914&postcount=329
Richard
Jozef ale to je film nie foto .... ten sa veľmo nedá zmenšiť
...tu nejde o zmenšovanie ani o mazanie, len o nostalgické pripomenutie starých dobrých čias (viď citovaná príloha).
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
DanielaSĽ
No ale ja som to hneď zmazala, lebo som tomu nerozumela, čo mi to tam píše, len som sa domnievala.... a teraz je už všetko fuč....
Dvakrát meraj a raz strihaj :p
--------------------------------

Silvia - dočasne som limit zvýšil

--------------------------------
Andrej - tie limity som teraz menil...
--------------------------------
Jozef - OK :-) som myslel že niečo k téme :p nostalgia .-) tak si to pozriem.
Inak ďalšia vec - čochvíľa budeme môcť pozera na Porade aj video .-) Myslím že tamto bude jedno z prvých .-)
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Richard

ja som vedela, že ťa to napadne
je to asi najlepšie a najrýchlejšie riešenie
Díky
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Jozef Mihál
...tu nejde o zmenšovanie ani o mazanie, len o nostalgické pripomenutie starých dobrých čias (viď citovaná príloha).
Aj ja som si zaspomínala a dobre mi to padlo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať