Zavrieť

Porady

PN a preplatenie nevycerpanej dovolenky

Dobrý deň,
zamestnanec je od 30.10.2006 na PN, pravdepodobne to bude tak az do konca tohto roka. Keďže nevyčerpe svoju dovolenku- chystám sa mu ju preplatiť. Teraz som na pochybách, kedže idem robiť výplaty teraz za november, v programe Olymp - nevyrátalo mi odvody do SP ani do ZP - iba preddavkovú dan. Je to tak správne?ďakuje a prajem všetkým pekný den.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    Nevyčerpanú dovolenku za rok 2006 si môže preniesť do roku 2007. Alebo mu končí pracovný pomer?

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    nina100
    Dobrý deň,
    zamestnanec je od 30.10.2006 na PN, pravdepodobne to bude tak az do konca tohto roka. Keďže nevyčerpe svoju dovolenku- chystám sa mu ju preplatiť. Teraz som na pochybách, kedže idem robiť výplaty teraz za november, v programe Olymp - nevyrátalo mi odvody do SP ani do ZP - iba preddavkovú dan. Je to tak správne?ďakuje a prajem všetkým pekný den.
    Pokiaľ mu nekončí pracovný pomer tak mu dovolenku preplatiť nemôžeš.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    nina100
    Áno, končí mu PP dňa31.12.2006
    Tak v tom prípade sa na SP platí úrazové poistenie a zdravotné poistenie sa platí tiež

    pripájam citáciu z drak.porada.sk
    http://www.porada.sk/t36189-zamestna...poistenie.html

    PN a preplatenie nevycerpanej dovolenky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.