Zavrieť

Porady

kúpnopredajná zmluva

Ahojte poraďaci

mám na Vás prosbu som živnostníčka a mám vyššie príjmy a chcela by som si ich znížiť na základe kúpno predajnej zmluvy, môžem túto kúpnopredajnú zmluvu uzatvoriť medzi fyzickou osobou (nie živnostníkom) a do akej sumy, a a čo by mala obsahovať taká kp zmluva keď tam chcem zahrnúť nootebok za skorú odpoveď vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Kúpnopredajnú zmluvu je možné uzatvoriť aj medzi fyzickou osobou. Všeobecné náležitosti : označenie kupujúceho a predávajúceho, predmet zmluvy, podmienky zmluvy, finančné vysporiadanie, dátum, podpisy oboch zmluvných strán. Notebok a podobné "veci" do 30.000,- Sk aby to mohlo ísť priamo do nákladov.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Ak si FO - živnostíčka, nárok na zníženie nákladov je len pri uhradení kúpnopredajnej zmluvy. Môže byť uzavretá aj medzi fyzickou osobou nepodnikateľom. Krásny deň. Viera

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Economic
    Ak si FO - živnostíčka, nárok na zníženie nákladov je len pri uhradení kúpnopredajnej zmluvy. Môže byť uzavretá aj medzi fyzickou osobou nepodnikateľom. Krásny deň. Viera
    .................................................. ....................................

    Pozn.: prečítal som si ešte raz pôvodnú tému a nechcem v nej reagovať.
    Naposledy upravil STRELEC : 27.12.06 at 13:41 Dôvod: prečítal som si ešte raz tému a nechcem v nej reagovať.

    Jovana je offline (nepripojený) Jovana

    Jovana
    mám ešte jednu otázku k mojej téme viete mi miekto preposlať vzor kupnopredajnej zmluvy na notebook ako to má presne vyzerať hlavne tie podmienky čo majú obsahovať

    kúpnopredajná zmluva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.