Zavrieť

Porady

PN

Ahojte , prosím o radu. Zo zamestnancom sme ukončili pracovný pomer 31/12/2006. Od 04/01/2007 je evidovaný na úrade práce. Stretol ma a vraví mi, aj tak mi budete platiť Pn v rámci ochrannej doby, idem sa dať vypýsať! Chcem sa spýtať nenesie on Pn už na úrad práce keď je tam už evidovaný ?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    pink038
    Ahojte , prosím o radu. Zo zamestnancom sme ukončili pracovný pomer 31/12/2006. Od 04/01/2007 je evidovaný na úrade práce. Stretol ma a vraví mi, aj tak mi budete platiť Pn v rámci ochrannej doby, idem sa dať vypýsať! Chcem sa spýtať nenesie on Pn už na úrad práce keď je tam už evidovaný ?
    Ďakujem.
    Nemocenské tomu bývalemu zamestnancovi preplatí SP v rámci OD.

    Calinka je offline (nepripojený) Calinka

    Calinka
    Zamestnávateľ musí poslať na sociálnu poisťovňu potvrdenie o príjme na výpočet nemocenských dávok.

    marco04 je offline (nepripojený) marco04

    marco04
    Calinka
    Zamestnávateľ musí poslať na sociálnu poisťovňu potvrdenie o príjme na výpočet nemocenských dávok.
    Chcem sa opýtať zo zamestnancom sme rozviazali prac. pomer dohodou k 31.1.2007. Dnes doniesol PN. Skončí mu pracovný pomer k 31.1.2007 alebo je v ochrannej dobe?

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Napriek tomu, že je PN je už podpísaná dohoda o ukončení PP a tá platí, čiže končí 31.01.2007.

    tina76 je offline (nepripojený) tina76

    tina76
    ahojte,
    prosim vas o radu - co robit, ked:
    zamestnanec sa dal vypisat na PN v piatok. Cez vikend v praci nebol, v pondelok minuly tyzden priniesol PN s tym, ze ju ide zrusit a v utorok pride normalne do prace. PN listok sme mu teda nechali. V ten den sme odchadzali na sluzobnu cestu a vratili sme sa v nedelu - vcera. Dnes chalan prisiel rano do prace a oznamil nam, ze on tu marodku nebol zrusit, pretoze sa tam nejak nedostal.....
    cize: je vlastne doteraz na PN, pritom bol normalne v praci a papiere nosil vo vrecku!
    CO by sa nam s tymto teraz patrilo urobit??
    dakujem vopred za odpoved.
    v

    tina76 je offline (nepripojený) tina76

    tina76
    Re: sialena PN
    ahojte,
    prosim vas o radu - co robit, ked:
    zamestnanec sa dal vypisat na PN v piatok. Cez vikend v praci nebol, v pondelok minuly tyzden priniesol PN s tym, ze ju ide zrusit a v utorok pride normalne do prace. PN listok sme mu teda nechali. V ten den sme odchadzali na sluzobnu cestu a vratili sme sa v nedelu - vcera. Dnes chalan prisiel rano do prace a oznamil nam, ze on tu marodku nebol zrusit, pretoze sa tam nejak nedostal.....
    cize: je vlastne doteraz na PN, pritom bol normalne v praci a papiere nosil vo vrecku!
    CO by sa nam s tymto teraz patrilo urobit??
    dakujem vopred za odpoved.
    v

    tina76 je offline (nepripojený) tina76

    tina76
    ahojte,
    prosim vas o radu - co robit, ked:
    zamestnanec sa dal vypisat na PN v piatok. Cez vikend v praci nebol, v pondelok minuly tyzden priniesol PN s tym, ze ju ide zrusit a v utorok pride normalne do prace. PN listok sme mu teda nechali. V ten den sme odchadzali na sluzobnu cestu a vratili sme sa v nedelu - vcera. Dnes chalan prisiel rano do prace a oznamil nam, ze on tu marodku nebol zrusit, pretoze sa tam nejak nedostal.....
    cize: je vlastne doteraz na PN, pritom bol normalne v praci a papiere nosil vo vrecku!
    CO by sa nam s tymto teraz patrilo urobit??
    dakujem vopred za odpoved.
    v

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.