Zavrieť

Porady

Čo sa stalo?

Mám problém so stránkou porady, načíta mi ju ale sa neviem dostať ku príspevkom a dole na obrazovke mi stále vypisuje, že stránka je načítaná s chybami. Čo sa stalo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Mne stránka funguje bez problémov.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Uz asi tyzden mam v pravom hornom rohu zobrazenu obalocku, ktora blika a ked sa na nu nastavim, ukazuje, ze mam novu spravu, ale ked na nu kliknem, otvoria sa mi sukromne spravy, kde nemam ziadnu novu spravu. Teraz neviem, ci ta obalka ma blikat stale alebo len ked dostanem SS. A este uz mam strasne davno, ako sa raz upgradovala porada, tak mi tiez ukazuje, ze mam 65535 novych sprav, ale ked si otvorim SS, tak nemam ziadnu.

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    toľko správ ani nemôžeš mať... to bude nejaká chyba. oslov Richarda, nech sa k tomu vyjadrí

    skaspa je offline (nepripojený) skaspa

    skaspa
    Marianna01 Pozri príspevok
    toľko správ ani nemôžeš mať... to bude nejaká chyba. oslov Richarda, nech sa k tomu vyjadrí
    ja mám taký istý problém, tiež mi ukazuje že mám 65 534 správ nových a pritom nemám ani jednu a viem, že toľko správ ani mať nemôžem, ale akosi som si už zvykol

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    nomne bliká obáločka, až keď mi dojde nová správa, a vypisuje počet správ správne...

    VTerezka je offline (nepripojený) VTerezka

    VTerezka
    Ja mávam občas problém,že vidím pri otázke určitý počet príspevkov a keď sa to snažím otvoriť, neukážu sa mi odpovede len položená otázka.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    skaspa Pozri príspevok
    ja mám taký istý problém, tiež mi ukazuje že mám 65 534 správ nových a pritom nemám ani jednu a viem, že toľko správ ani mať nemôžem, ale akosi som si už zvykol

    skús si vymazať všetky správy (predtým si ich môžeš stiahnuť - dole pod zoznamom), snáď sa počet napraví

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.