Zavrieť

Porady

Budú nové tlačivá pre ROČNÉ ZÚČTOVANIE dane???

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, kde nájdem tlačivá na ročné zúčtovanie dane? hľadala som ich, ale neviem ich nájsť.
Usporiadat
fialka m fialka m

fialka m je offline (nepripojený) fialka m

Sa mi zda, ze este nie su zverejnene, okrem potvrdenia o zdanitelnej mzde za rok 2006.
Skus www.drsr.sk
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Robíš mzdy ručne? Zvyčajne to softy vytlačia.....
0 0
NOKIA NOKIA

NOKIA je offline (nepripojený) NOKIA

Odkiaľ viete, že majú byť nové tlačivá Ročné zúčtovanie preddavkov na daň za rok 2006? Tak ako POTVRDENIE o príjmoch.... sa nemá meniť ani ROČNÉ ZÚČTOVANIE za rok 2006. Platia doteraz platné vzory. Ak sa mýlím, prosím určite ma opravte.
0 0
NOKIA NOKIA

NOKIA je offline (nepripojený) NOKIA

Tlačivá Ročné zúčtovanie dane - mám rôzne info, preto prosím odpoveď, či za r. 2006 ostávajú vzory doteraz platné, alebo majú byť nové??
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Odporúčam nabudúce spýtať sa v tej téme, kde si sa to dozvedela.
Tlačivá sú už dávno v obehu napr. aj www.drsr.sk
0 0
NOKIA NOKIA

NOKIA je offline (nepripojený) NOKIA

Liba2 ďakujem za odpoveď, ale na www.drsr.sk tie tlačivá nie sú, (alebo dobre nevidím), posledne uverejnené je na finance.gov.sk z konca roka 2004,(http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=4042) tak preto sa chcem uistiť. Vďaka.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Sú tu, ale nie sú v časti, kde sa dajú vyplniť priamo na internete. Treba ich vytlačiť a potom vyplniť ručne. http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...ElVRS82XzBfQk0!
0 0
NOKIA NOKIA

NOKIA je offline (nepripojený) NOKIA

Áno, tam sú nové vzory daňových priznaní. Ale ja si chcem uistiť tlačivo ROĆNÉ zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov FO zo záv.činnosti a daňový bonus - čo robí zamestnávateľ - prosím ešte odpoveď na toto.Vďaka.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Nie je to Hlásenie o vyúčtovaní dane a úhrne príjmov zo závislej činnosti.. čo hladáš ?
0 0
NOKIA NOKIA

NOKIA je offline (nepripojený) NOKIA

Nie, ide o tlačivo Ročné zúčtovanie preddavkov na daň..., ktorým zamestnávateľ urobí ročné zúčtovanie preddavkov zamestnancovi za uplynulý rok, ak ho o to požiada. Dik. Mne ide len o to, či sa zmeni.
0 0
janber janber

janber je offline (nepripojený) janber

Na školení p.Mihála bolo povedané, že by malo byť nové a aj žiadosť o vykonanie RZD by mala byť nová.

PS:čakám, že sa tu každú chvíľu objaví!!!
0 0
NOKIA NOKIA

NOKIA je offline (nepripojený) NOKIA

Jani ďakujem za info. tak som v očakávaní.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

NOKIA
Áno, tam sú nové vzory daňových priznaní. Ale ja si chcem uistiť tlačivo ROĆNÉ zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov FO zo záv.činnosti a daňový bonus - čo robí zamestnávateľ - prosím ešte odpoveď na toto.Vďaka.
Pardon, ja som to v rýchlosti zle pochopila. Neviem o tom, že by mali byť nové tlačivá na RZD a žiadosti o RZD. Zajtra idem na školenie, napíšem, čo som sa dozvedela.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

NOKIA
Nie, ide o tlačivo Ročné zúčtovanie preddavkov na daň..., ktorým zamestnávateľ urobí ročné zúčtovanie preddavkov zamestnancovi za uplynulý rok, ak ho o to požiada. Dik. Mne ide len o to, či sa zmeni.
Asi málokto z bežných smrteľníkov tuší, aká je správna odpoveď na Tvoju otázku.
Možno by pomohlo zadanie otázky na poratáli daňového riaditeľstva.

Podľa môjho názoru by sa malo dať ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti za rok 2006 zvládnuť aj na tlačive, ktoré sa použilo pri ročnom zúčtovaní dane zo závislej činnosti za rok 2005.

Na zmenu tlačiva dôvod:
a) čiastočne je - kvôli preplatkom/nedoplatkom z ročného zúčtovania zdravotného poistenia, ktoré sa robilo prvýkrát v roku 2006;
b) čiastočne nie je - na zníženie základu dane o odvody existuje "chlievik" aj v doterajšom tlačive.

0 0
makovnik1 makovnik1

makovnik1 je offline (nepripojený) makovnik1

Moje informácie sú že, nové tlačivá pre ROČNÉ ZÚČTOVANIE dane ... a tiež aj Žiadosti.... nebudú.
Je len nové Potvrdenie o ... (hlavne kvôli zrážkovej dani), ale do ročného zúčtovania nejde nič, čo by sa tam nedalo dostať, tak zmena (zatiaľ) nie je potrebná
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Prosím vás, je nové tlačivo na Ročné zúčtovanie dane z príjmov zo závislej činnosti?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

makovnik1
Moje informácie sú že, nové tlačivá pre ROČNÉ ZÚČTOVANIE dane ... a tiež aj Žiadosti.... nebudú.
Je len nové Potvrdenie o ... (hlavne kvôli zrážkovej dani), ale do ročného zúčtovania nejde nič, čo by sa tam nedalo dostať, tak zmena (zatiaľ) nie je potrebná
Draci práve vypátrali niečo iné
http://www.porada.sk/t41052-ziadost-...-2003-z-z.html
0 0
makovnik1 makovnik1

makovnik1 je offline (nepripojený) makovnik1

... tak sorry, nerada zavádzam ..
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

abel
Draci práve vypátrali niečo iné
http://www.porada.sk/t41052-ziadost-...-2003-z-z.html
V čom spočíva to "iné"?

Ak som sa dobre pozeral, našiel som tam vzor tlačiva žiadosti o vykonanie ročného zúčtovania.
Nenašiel som vzor tlačiva samotného ročného zúčtovania, ktoré je predmetom rovnakého (ak nie väčšieho) záujmu ako tlačivo žiadosti.

Tlačivo žiadosti, ktoré sa používalo pred rokom, sa zmestilo na jednu stranu. Vo vzore prilepenom na Drakovi musím najprv zmeniť veľkosť písma, aby sa mi tlačivo na tú jednu stranu zmestilo. Sú aj nejaké podstatné rozdiely medzi vzormi tlačív spred roka a vzorom z Draka?
Naposledy upravil endrju : 24.01.07 at 06:37
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

makovnik1
... tak sorry, nerada zavádzam ..
Je to diskutabilné, lebo na stránke drsr je aj pre rok 2006 to isté tlačivo, ako pre rok 2005...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať