Zavrieť

Porady

Bulharsko

Tento rok sa chystáme do Bulharska letecky. Nevieme sa rozhodnúť ktoré letovisko máme vybrať. Máme 5 ročného syna.Aké máte skúsenosti?
Usporiadat
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

zsolt69
Tento rok sa chystáme do Bulharska letecky. Nevieme sa rozhodnúť ktoré letovisko máme vybrať. Máme 5 ročného syna.Aké máte skúsenosti?
My sme boli minulý rok na Slnečnom pobreží - hotel Kotva. Nebolo to síce "najlacnejšie" - ale boli sme spokojní. Čo sa týka cien potravín a služieb - porovnateľné s našimi, by som povedala že lacnejšie.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tinka1 tinka1

tinka1 je offline (nepripojený) tinka1

Ahoj. ja som bola v Bulharsku v Pomorí je to menšie mestečko ale nie zapadákov asi 15km od Slnečného pobrežia.Ceny sú tam o polovicu lacnejšie ako na Slnečnom,pláž bola výborná každé ráno ju čistili, v centre sú obchody reštaurácie aj ihrisko pre deti.Na výlet môžeš ísť aj na Slnečné alebo do Nesebaru(sú spojené) my sme išli ich prímestským autobusom za pár korún.Tam sú pláže veľmi preplnené a špinavšie a oveľa viac turistov.Ale hotely sú tam nádherné.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Ja vrelo odporúčam Primorsko. Má dve pláže. My sme chodili na južnú. Je tam krásna čistá voda, jemný piesok, pozvoľný vstup do mora. Na pláži je mnoho stánkou s občerstvením,, množstvo atrakcií na spríjemnenie pobytu. Ceny boli porovnateľné s našimi. Cítili sme sa ako doma skoro sami slovák a čech. A s bulharmi nebol problém sa dorozumieť. Aspoň my sme stretli veľmi príjemných ľudí.
0 0
zsolt69 zsolt69

zsolt69 je offline (nepripojený) zsolt69

Dnes sme rezervovali pobyt v Bulharsku. Je to penzion KAMEA v letovisku Kiten. Bol tam už z Vás niekto???
0 0
Bobris Bobris

Bobris je offline (nepripojený) Bobris

Boli sme s priatelkou minuleho roku na slnecnom pobrezi v hoteli nimfa-rusalka**, dobre ceny, jedlo, ubytko sa tiez cekom dalo az na to ze tam nemali klimatizovane izby, plaz necelych 200m. cca 20 min po plazi sa nachadza krasne mestecko nessebar, velmi odporucam
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
zsolt69 Pozri príspevok
Dnes sme rezervovali pobyt v Bulharsku. Je to penzion KAMEA v letovisku Kiten. Bol tam už z Vás niekto???
http://www.porada.sk/t9298-p3-bulharsko.html

http://www.porada.sk/t9298-bulharsko...enka+bulharsko

http://www.porada.sk/t9298-p13-bulha...tml#post256633



inak - si myslim, ze kolko ludí, tolko chutí a názorov.
si myslim, ze najdolezitejsie je, s kym travis dovolenku.
s milovanou osobou by nemala vadit ani burina, ani dázd.

krasne leto.
t.
Naposledy upravil tiny77 : 13.02.07 at 10:23
0 0
zsolt69 zsolt69

zsolt69 je offline (nepripojený) zsolt69

Ďakujem tiny77. Len aby som mal čas všetko prečítať.
Aspoň súhlasím keď nemôžem oceniť.
0 0
George Michael George Michael

George Michael je offline (nepripojený) George Michael

Oplatí sa prečítať postrehy z minuloročných dovoleniek tu na Porade, aj inde- napr. na http://www.dovolenky.com/forum/. My ideme tohto roku prvý krát do Bulharska, informácie z netu mi veľmi pomohli pri výbere. Dovolenka je rezervovaná, už sa neviem dočkať.
0 0
bobo1 bobo1

bobo1 je offline (nepripojený) bobo1

Uvažujeme o dovolenke v Bulharsku - chceme ísť autom - má niekto skúsenosť, či je to relatívne bezpečné ( myslím pre auto .
0 0
aisa aisa

aisa je offline (nepripojený) aisa

Ano, podľa toho, koľko stresu vydržíš. Myslím si.
A teraz o lokalitách, nikdy nepôjdem do Primorska. Má dve pláže, no obrovskú špinu i vo vodách, i na plážach, a sú veľmi malé a preplnené. Ubytko je všade fajn, no z ostatného mi je zle. Domáci nás nemajú v láske a na každom kroku vám to dávajú pocítiť. Nevyrovná sa juh severu. S malými deťmi sa dá ísť na Zlaté piesky, je tam veľa atrakcií, čisto a necítite sa na ako zlodej. Podľa nášho postrehu je to cenovo skoro jedno, či ste hore, či dole. Rozdiel je nepatrný, v kvalite služieb vyhráva sever! Porovnávam zo skúsenosti a to nie som náročný turista.
Peknú dovolenku všetkým!
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

hroza. capli sme chripku...... spinavy hotel! boli sme na sln. poberzi
0 0
sgm sgm

sgm je offline (nepripojený) sgm

bobo1 Pozri príspevok
Uvažujeme o dovolenke v Bulharsku - chceme ísť autom - má niekto skúsenosť, či je to relatívne bezpečné ( myslím pre auto .
Autom do Bulharska je bezpečné - každý rok chodievame cez Maďarsko a Srbsko - na tejto trase nie je kde zablúdiť, aj keď možno rýchlejšie bude cez Rumunsko, neviem nešli sme tadiaľ. My chodíme každý rok na tri týždne na juh od Burgasu - asi 60 km do Lozenca. Vy sa kam chystáte?
Bea
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Aj ja som tam bol minulý rok. Tiež autom. Bolo super.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ak chcete straviť príjemnú dovolenku bez stresov a problémov auto radšej nechať doma.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ak chcete straviť príjemnú dovolenku,bez stresov a problémov hlavné na hraniciach, auto radšej nechajte doma.
0 0
sgm sgm

sgm je offline (nepripojený) sgm

MarcelkaT Pozri príspevok
Ak chcete straviť príjemnú dovolenku,bez stresov a problémov hlavné na hraniciach, auto radšej nechajte doma.
Aké problémy ste mali vy , pokiaľ sa pamätám, jediné sú pri prechode srbsko-bulharských hraníc - to sú nekonečné čakania, ak sa trafíš do termínu sťahovania Turkov... Inak všade o.k. Predpokladám, že po vstupe Bulharska do Únie sa aj tieto problémy vyriešia.
Bea
0 0
jales jales

jales je offline (nepripojený) jales

My sme boli na Slnečnom pobreží v hoteli Palma - veľmi pekný, malý, nový hotelík. Môžeš si ho pozrieť aj na www.jazzwelt.sk ak si dáš Slnečné pobrežie je tam - zodpovedá to realite. Nie sme veľmi náročný turisti, ale keď sme vyberali dovolenku môj manžel zahlásil, že nechce za každú cenu to najlacnejšie a spať v nejakej diere. Povedala by som, že to bolo nad naše očakávania. Pláž blízko. Jedinou nevýhodou bolo, že sme šli autobusom a ten sa nám cestou späť v Rumunsku pokazil, takže sme čakali celý deň na ďalší. Druhý krát letecky. Keďže sme v tom autobuse boli pozbieraní zo všetkých letovísk a mali sme hodne času dokázali sme to porovnať. Takže dospela som k tomu čo stojí na Slnečnom 5 leva to v Nesebare 4 a trebárs v Ravde 3. Ale ten hotel a celé Slnečné nám známi, ktorí boli v Ravde závideli. Je tam oveľa viac atrakcii a zábavy. Ale ani na Slnečnom neboli všetci spokojní. Jedni mali nejaký lacný hotel, kde bolo veľa Turkov, ktorí tam robili strašnú neplechu - až polícia zasahovala. Dokonca za lehátka vedľa hotelového bazéna ich pýtali platiť.
0 0
zivezlatko zivezlatko

zivezlatko je offline (nepripojený) zivezlatko

ahojky....inac aj my sme si vcera zakupili zajazd do penzionu kamao do kitenu...aky datum idete?
0 0
martaneveri martaneveri

martaneveri je offline (nepripojený) martaneveri

Nemôžem súhlasiť, že v Primorsku nemajú radi Slovákov. My sme tam boli minulý rok v júni v penzióne SIM, super majitelia, milí, srdeční, v meste nám každý dával najavo, že my sme tam hostia, dobré jedlo, lacné, pláže boli čisté, síce sezóna iba začínala. Zasa by som tam šla, tento rok to však nevychádza finančne, škoda.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Ani je nemôžem súhlasiť, že Bulhari nemajú radi Slovákov. Boli sme v Careve, Prímorsku, Pomorí a všade sme si s Bulharmi rozumeli. Možno sme stretli iba samých milých a srdečných ľudí. Ktovie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať