Zavrieť

Porady

Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Aj ja sa chystám s manželom tento rok do Bulharska, ale až v druhej polovici augusta, keď už slniečko tak nepáli. Bolo som pri Nesebare, je tam krásne, len teraz by sme chceli skúsiť niekde, kde je aspoň trošku čistejšie. Mne sa zdali pláže dosť špinavé, je pravdou, že Rusi, ktorých tam bola prevaha, nechávali za sebou pohromu. Piesok na pláži používali ako kontajner, na druhý deň si ľahli kúsok ďalej, kde bolo čisto a opäť po nich spúšť!

A ešte sa chcem spýtať tých, ktorí tam boli minulý rok, čo je výhodnejšie - USD, alebo EUR? Vopred ďakujem za odpoveď.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Ja som v Bulharsku nebola, ale chodievam do Talianska tiež v druhej polovici augusta. Je tam super teplúčko a more tiež parádne teplulinké.
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Ja idem do Bulharska uz po 4.krát a určite sa oplatí viac meniť EUR na LEVY, výhodnejší kurz ako pre USD.
ondrejvla
Aj ja sa chystám s manželom tento rok do Bulharska, ale až v druhej polovici augusta, keď už slniečko tak nepáli. Bolo som pri Nesebare, je tam krásne, len teraz by sme chceli skúsiť niekde, kde je aspoň trošku čistejšie. Mne sa zdali pláže dosť špinavé, je pravdou, že Rusi, ktorých tam bola prevaha, nechávali za sebou pohromu. Piesok na pláži používali ako kontajner, na druhý deň si ľahli kúsok ďalej, kde bolo čisto a opäť po nich spúšť!

A ešte sa chcem spýtať tých, ktorí tam boli minulý rok, čo je výhodnejšie - USD, alebo EUR? Vopred ďakujem za odpoveď.
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Ja idem 15.7. do 1.8.2005, takže ten druhý týždeň sa tam budeme niekde v Primorsku obchádzať...
Dana5
Ideme od 22.7. Dúfam, že počasie vyjde.
0 0
Ludka M Ludka M

Ludka M je offline (nepripojený) Ludka M

som aká som ...
aj my ideme 16.07 do 01.08.do Primorska, takze sa tam mozno stretneme, ideme z Košíc
0 0
babetka babetka

babetka je offline (nepripojený) babetka

My ideme 21.7. autom z Košíc do Prímorska. Takže nás tam bude viac
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

žeby ste si urobili kačfotreff priamo na pláži? fíha, pošlite fotky
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Babenky, to sa musime 100%-ne dohodnúť na nejakom stretnutí, veď to sa len tak často nestáva...
S21
žeby ste si urobili kačfotreff priamo na pláži? fíha, pošlite fotky
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Cez akú cestovku ideš a kde budeš ubytovaná - ak to nie je tajomstvo)
Ludka M
aj my ideme 16.07 do 01.08.do Primorska, takze sa tam mozno stretneme, ideme z Košíc
0 0
babetka babetka

babetka je offline (nepripojený) babetka

misurka
Babenky, to sa musime 100%-ne dohodnúť na nejakom stretnutí, veď to sa len tak často nestáva...
Misurka, neviem si to predstaviť, ale bola by to sranda. My ideme na blint autom a budeme hľadať ubytko na súkromí, takže neviem dať žiaden bod stretávky. Ale do vtedy si môžme poslať tel. č. cez SS a môžme si poslať SmS na mieste. Čo vy na to?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Viete mi niekto poradiť, na akých stránkach www nájdem cestovky, ktoré sa zaoberajú Bulharskom? Na Google som bola, tam to nie je to pravé orechové, a zdajú sa mi dosť neznáme cestovky.

Vopred ďakujem.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Nik mi nič bližšie nevie poradiť?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Skús si pozrieť:
http://search.msn.com/results.aspx?q...o.sk&FORM=QBHP
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Neviem či práve tieto stránky budú dobre ale skús. Sú tam ponuky Bulharska.
Krásny deň

www.liptour.sk
www.cestovanie.zoznam.sk
www.toberiem.sk
www.travelcenter.sk
www.a-tour.sk
www.cestujte.sk
www.travel.sk
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Lenka ďakujem! Asi pomohlo.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Môžeš pozrieť aj:
http://www.zoznam.sk/hladaj?co=odkaz...%BEadaj+&sid=3
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vyhľadávač Google viac používam na hľadanie zahraničných stránok, na slovenské skôr www.zoznam.sk, alebo www.search.msn.com a k názvu pridám sk.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
bef
Neviem či práve tieto stránky budú dobre ale skús. Sú tam ponuky Bulharska.
Krásny deň

www.liptour.sk
www.cestovanie.zoznam.sk
www.toberiem.sk
www.travelcenter.sk
www.a-tour.sk
www.cestujte.sk
www.travel.sk
Bef, ďakujem. Super!
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Podľa obrázkov sa nezdá veký rozdiel medzi 2*a 3*-čkovými hotelmi. Ale finančne je to dosť rozdielne....Rozmýšľame kam ísť....Bulharsko, či Chorvátsko....???
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Ja som sa v pondelok vrátila zo Slnečného pobrežia v Bulharsku. Je to tam krásne a cenovo veľmi výhodné. Boli sme s CK Ruefa Reisen v 3 hviezdičkovom hoteli Sredec s raňajkami. Obedy a večere hocičo sme jedli stále nás vyšli v prepočte cca na 300,- Sk (spolu za troch). More je pekne čistučké, nádherný piesok na pláži. Každému môžem len doporučiť, kto zatiaľ len rozmýšľa kam ísť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať