Zavrieť

Porady

Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ondrejvla
Húúúúúúúúúú, neplaš! Aj ja idem prvý krát s inou cestovkou, ale vraj
CK Globtour je na úrovni...
A mimochodom, neviete poradiť ako zatvoriť plný kufor?! Ja už nemám čo vyhodiť...
Tak s tým si musíš poradiť sama. Môžem Ti iba popriať krásnu dovolenku plnú oddychových chvíľ a ešte krajších zážitkov.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Tweety
Tak s tým si musíš poradiť sama. Môžem Ti iba popriať krásnu dovolenku plnú oddychových chvíľ a ešte krajších zážitkov.
Ďakujem veľmi pekne. A kufor už je zatvorený, nebolo treba maringotku namiesto neho...
Všetkým tým, ktorí si idú predĺžiť leto želám príjemný oddych.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vlasti, aj Ty si pekne oddýchni a plne si to uži.
b650a8daa9da36df36e4024e66e82244.gif  
leto01.gif  
s86.gif  
1/1
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja si to uzivam, posielam vam vsetkym pozdrav z Pomoria. Dnes mame veterno a chladno, dufam, ze od zajtra bude krajsie. Velky CMUK priatelom.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Vlasti ,posielame takéto slniečka:
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Melnick
Vlasti ,posielame takéto slniečka:
Tie vaše slniečka pomohli, priniesla som ich aj domov. Aj keď neskoro, musela som sem kuknúť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ondrejvla
Tie vaše slniečka pomohli, priniesla som ich aj domov. Aj keď neskoro, musela som sem kuknúť.

Vlastičkááááá ahóóój........
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

A ako bolo Vlasti? aké ste mali počasie, a čo hovoríš na ubytko?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Lucy
A ako bolo Vlasti? aké ste mali počasie, a čo hovoríš na ubytko?
Počasie - 2 dni sme mali dosť chladno, aj pršalo aj fúkalo, nedalo sa kúpať, ale vďaka tomu som priniesla domov tašku krásnych mušlí. Ubytovanie v novom hoteli Diana v Pomorí - super! Len oproti vo vzdialenosti 5 m diskotéka každý deň do 03,30 hod. ráno! Doma som zakázala týždeň pustiť čo i len rádio, nedalo sa spať ani s vatou v ušiach... - no darmo, každý vek si žiada svoje!
0 0
tozuma tozuma

tozuma je offline (nepripojený) tozuma

My sme tam boli v júli. Čo sa týka ubytovania, bývali sme v hoteli s bazénom - to bolo fajn. Strava super - mali sme švédske stoly - výber bol neskutočný. V reštauráciach ceny ako u nás. No sklamalo nás more. Nikdy predtým čo som bola v Bulharsku to nebolo - v mori boli asi cm pijavice. To sme boli na severe v Kraneve blízko Albeny. Takže mora sme si neužili.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Tiez hlasim prichod - aj ja uz som doma, tiez sme sa mali super, par dni bolo chladno, ale to som potrebovala, lebo som tam isla biela ako z vapennej jamy a dostala som alergiu aj napriek opalovaciemu mlieku s faktorom 30... takze cez tie dni som si odpocinula od slniecka, jeden den bola prietrz mracien, prisla skoro z cista-jasna, prve kvapky paradne rozhybali nudiacich sa predavacov v stankoch, sme sa divili, ze zacali kmitat a akoby mali fajront ale to sa zacali pripravovat na dazd...:p

S kamaratkou sme akurat boli v takej polootvorenej krcme, naprsalo poriadne aj dnu, (zhodou okolnosti sme sedeli v najvyssie polozenej casti, takze sme zostali uplne suche. Kucharovi to zhaslo ohen na grile, kde opekal prastiatko na veceru, na barovy pult tak padala a do vysky odskakovala voda, ze to v prvom momente vyzeralo ako bublinky vo velkom akvariu skoda, ze sme nemali fotak akuras so sebou spoza okna sme pozorovali cestu, na ktorej bolo na jednej strane asi 20 cm vody, niekto tam polozil stolicku, aby tam nevbehli auta... skratka - super zazitok este aj z dazda

my sme mali more super ciste, obcas podvecer sa pri brehu objavili take tie zelene haraburdy, ale bolo toho malicko a v posledne dva dni sa objavilo par meduz (naozaj iba par, vo vode som videla dve a na plazi boli vyhodene tri) , boli krasne ... velke ako dezertny tanier, skoro priesvitne a s takym fialovym okrajom - vraj je to prhlive, ale skor sa plavajucim vyhybali, akoby ich prhlili ... s hotelom sme boli velmi spokojne, strava tiez super (svedske stoly) okrem klasickych slanych potravin a sladkosti a este kopec ovocia, aj banany, ale tym sme sa vyhybali z dietetickych dovodov, skor by sme potrebovali vodu z kyslej kapusty kazdy den som po ranajkach zlupla skoro polovicku cerveneho melonu.

Dost sme pochodili po okoli (pocas tych studenych dni) ... Vlasti, boli sme pozriet aj v Svatom Vlase - tam sa sa tiez strasne stavia, z roka na rok sa to tam velmi meni, mozno by si to ani nespoznala minuly rok sme sa fotili pred jednym hotelom, (asi 10 poschodovym) a tento rok je na jeho mieste postaveny a uz pred dokoncenim jeden z najvacsich komplexov na Slnecnom pobrezi s apartmanmi na predaj, nechceli sme tomu ani verit, ze to tak rychlo postavili ...
Bulhari su ovela prijemnejsi ako doterajsie roky, mali sme pocit, ze si turistov velmi vazia, ochotni su, usmievavi, usluzni ... prihovaraju sa, su ochotni pomoct ... velmi dobre sme sa citili, celkom rada by som si to buduci rok zopakovala - ak teda dozijeme ... darmo je: slencne pobrezie je slnecne pobrezie
vraj tam volakedy davno zila zmija piesocna, tu museli najprv bulhari vykynozit (vraj to bolo asi pred 70-timi rokmi - dnes by im ochranari dali!!!) a az potom sa tam dalo prilakat turistov ...
skoda, ze aj my nemame more ... je to skratka parada
0 0
bereznanin bereznanin

bereznanin je offline (nepripojený) bereznanin

AJ MY NEMAME NA BULHARSKO ZLE SPOMIENKY, more a pocasie fajn, strava slabsia, relativne lacno ...

My sme zazili obrovske sklamanie od nasej cestovky CK SOLVEX. Oklamali nas a ako ziastujem, tak nie sme jedini, takze ich podvodne praktiky postupne zverejnujem na http://www.zlacestovka.sk

vrcholom vsetkeho bolo ked sa ma rozhodli zalovat pre kazenie dobreho mena spolocnosti a ak stranku nezrusim, tak ma zaluju, tak som zvedavy ako to cele dopadne ...
0 0
mariannak mariannak

mariannak je offline (nepripojený) mariannak

Nechystáte sa niekto 18/6/07 do bulharska - slnečné pobrežie?
0 0
H.B. H.B.

H.B. je offline (nepripojený) H.B.

Ja by som sa tiež chcela opýtať, či niekto náhodou nebol v Bulharsku v časti LOZENEC. My budeme bývať v penzióne ANGEL.
0 0
sgm sgm

sgm je offline (nepripojený) sgm

H.B. Pozri príspevok
Ja by som sa tiež chcela opýtať, či niekto náhodou nebol v Bulharsku v časti LOZENEC. My budeme bývať v penzióne ANGEL.
Tento rok sa tam chystáme po štvrtýkrát a ani sme ešte neuvažovali nad zmenou. Je to fantastické tiché mestečko, rok čo rok s pribúdajúcimi hotelmi a penziónmi i obchodíkmi. Pobrežie je prekrásne, členité s útesmi i pieskovými plážami (občas tam býva veľa ľudí - ale kde v lete nie nie sú..). Ubytovanie sa dá zohnať aj individuálne v súkromí (preto sa tam každoročne vraciame), nie je drahé a aspoň my sme mali šťastie na takého domáceho, u ktorého sa cítime ako doma. Tento rok cestujeme už v júli - 8.7. a veru pomaly ma začína chytať "cestovateľská horúčka". Prajem krásny pobyt plný zážitkov .
Bea
0 0
H.B. H.B.

H.B. je offline (nepripojený) H.B.

a má teda niekto osobnú skúsenosť s ubytovaním v penzióne ANGEL v Lozenci? Aká je vybavenosť izieb? Je tam aj chladnička, rychlovarná kanvica... Ďakujem za info.
0 0
nellita nellita

nellita je offline (nepripojený) nellita

ja som robila pred dvoma rokmi delegatku prave v hoteli DUNAV. je velmi pekny velky am priestranny. Svedske stoly su na spadnutie a aj bazen hotelovy je nadherny. odporucam akurat mne osobne sa Slnecne pobrezie nepaciolo lebo je tan hotel na hoteli a clovek nema klud a sukromie. Inak hotel odporucam.
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23

V okolí strediska Albena, Kranevo sú v irčitom období nepríjemné pijavice, ktoré Vás v kuse štípu. Tak z toho mora nemáte nič:Vraj nemajú prirodzeného nepriateľa , teda stále menej rýb tak preto. Asi to bolo v júli. Ale to je len v určitom období.
0 0
aima2 aima2

aima2 je offline (nepripojený) aima2

Prvý krát sa chystáme vlastným autom do Bulharska, chceme ísť cez Rumunsko, lebo nemáme platné pasy. Primorsko sa mi zdá z tejto debaty celkom v pohode, no chcem sa spýtať na cestu. Koľko to trvá zo Žiliny a akou trasou najlepšie ísť, prípadne kde to zistím, aké sú poplatky?
0 0
reozo reozo

reozo je offline (nepripojený) reozo

Poplatky su v HU - 1530 HUF (cca 210 Sk) dial.znamka (matrica) - tusim 4 - dnova
RO- transportna znamka (rovineta) 2,5 euro / 1 den aj ked viem, ze existuje aj za 0,6 euro, ale v RO nas osklbali kde sa len dalo, nezabudni si schovat doklad o zakupeni, lebo to kontroluju na vystupe z krajiny
prejazd cez most v Giurgiu/Ruse 7,50 euro
BG - dial. znamka ( vinetka) 5 euro/ 7 dni
naspat to iste akuraz za most platis Bulharom 6 euro
K trase sa nevyjadrujem, pretoze ja som isiel z vychodu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať