Zavrieť

Porady

Usporiadat
iva.rbk iva.rbk

iva.rbk je offline (nepripojený) iva.rbk

Dobrý deň. V pondelok 11.7.05 odlietame s celou rodinou do Bulharska. Neviem, či si máme vymeniť SK za EUR alebo za BL. Čo je výhodnejšie? Poradte! Ďakujem.
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

My sme vymieňali na EURA, tak nam bolo odporúčané..
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Aj my sme mali so sebou EUR a bol tam celkom dobrý kurz, len si musíte dávať pozor, aby ste menili buď v hoteli alebo v banke, aj keď dostanete trošku menej, lebo v pouličných zmenárňach dosť podrážajú ľudí.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Nik z Poraďákov nepozná tento hotel? Tak už mi len zostáva dúfať, že som dobre vybrala.
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Tento hotel nepoznám, ale v Bulharsku sme boli dva krát a vždy bolo dobre. Prajem Ti aby Vám to vyšlo a boli ste spokojní.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
bef
Tento hotel nepoznám, ale v Bulharsku sme boli dva krát a vždy bolo dobre. Prajem Ti aby Vám to vyšlo a boli ste spokojní.
Ďakujem, my sa tam tiež preto vraciame, lebo sa nám tam páčilo. Predtým sme boli v Nesebare, toto je vyššie nad Slnečným pobrežím. No zostáva mi už len dúfať, že bude super, a že lietadlo dobre pristane.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
My sme boli v Bulharsku tri razy, vzdy sme boli ubytovani v sukromi, vzdy sa nam velmi pacilo.
Prajem prijemny pobyt a hlavne stastlivy navrat.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
durisovad
My sme boli v Bulharsku tri razy, vzdy sme boli ubytovani v sukromi, vzdy sa nam velmi pacilo.
Prajem prijemny pobyt a hlavne stastlivy navrat.
Ďakujem, ale my letíme až 1.septembra. Ešte tu s vami pobudnem.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
To son nepostrehla, potom poprajem este raz.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
ja letím v utorok do Pomoria na súkromie. Neviete mi povedať, či sa tam dajú na pláži zajednať slnečníky a lehátka ?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ondrejvla
Ďakujem, ale my letíme až 1.septembra. Ešte tu s vami pobudnem.
Prajem krásne oddýchnutie od starostí...
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

urcite, vychadza to okolo 60 Sk/slnečník/deň a 60 sk/lehatko/deň. To sú ceny z tohto roka.



jess
ja letím v utorok do Pomoria na súkromie. Neviete mi povedať, či sa tam dajú na pláži zajednať slnečníky a lehátka ?
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
ďakujem, už len šťastný let a prílet aby sme mali
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Máte niekto skúsenosti s delfináriom vo Varne ? Oplatí sa tam ísť (z Pomoria) ?
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

To Jess:

no ja som tam bola a páčilo sa mi to :-) bolo to pekné predstavenie s delfínmi a potom sme sa mohli prejsť po Varne...
My sme šli zo Slnečného pobrežia a nebolo to také strašné, ale nepamätám koľko sme tam šli - možno 1-2 hodinky
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
prosím Ťa a cenovo to ako bolo ? - 2 dospelí a 2 deti do 10 rokov
0 0
rulik rulik

rulik je offline (nepripojený) rulik

miriza
Neboli ste niekto v hoteli Dunav ????? Ja som bola v hoteli Sredec no ten je bohužial vypredaný tak chcem asi ten Dunav no neviem ako tam je.
Ahojte, uvazujeme and svadobnou cestou do Bulharska, konkretne Slnecne pobrezie hteol Dunav all inclusive. mate nejake skusenosti? prosim, poradte, nastavajuci ma obavy z nizkej urovne, spiny a teraz navyse i z vtacej chripky
moc dik!
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

zvlaštne začínať teraz tému letné dovolenky, ale ked ja si potrebujem zdvihnúť náladu v tomto hnusackom počasí.....ja uvažujem tento rok nad Sardíniou, budem rada, ak sa podelíte o skusenosti a zážitky....../dúfam, ze som sa velmi neprehresila, ked som sa s týmto zaradila do temy Bulharsko.../
0 0
Marieta Marieta

Marieta je offline (nepripojený) Marieta

Aj ja som bola na slnečnom pobreží, hotel Rusalka, neodporučam nikomu, žrali nás tam komáre a mravce.
0 0
Alexandra Molnárová Alexandra Molnárová
Ja som bola v hotely Sredec na Slnečnom pobreží a boli sme velmi spokojní, kamoška robí v cestovke a keď sme vyberali hotel, tak mi poradila jedine Sredec, alebo Dunav, lebo že ostatné nestoja za nič. Takže Ti radím choď, lebo si tam fakt môžeš dovoliť veci, ktoré inde určite nie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať