Zavrieť

Porady

Usporiadat
sgm sgm

sgm je offline (nepripojený) sgm

Ahoj Zuzka,
my sme vyrazili zo Žiliny ráno o 02.30 h, čo bolo zbytočné, lebo sme zistili, že sme si preflákali dve noci - vyrazením okolo siedmej ráno by sme si ušetrili veľa síl. Prespali sme až v Bulharsku za Sofiou na jednom parkovisku - bol tam aj motel, zo tri celonočné stánky s občerstvením a neskutočne milá Bulharka v jednom z nich, ktorá nám ráno len tak uvarila kávu a ešte aj popriala krásnu dovolenku... ODPORÚČAM - súkromné ubytko zoženiete kedykoľvek, len sa treba trošku jednať...
Pekný deň
Beata
0 0
alec3 alec3

alec3 je offline (nepripojený) alec3

Máte niekto skúsenosť s CK FIROTOUR?
0 0
ecuch ecuch

ecuch je offline (nepripojený) ecuch

áno a veľmi dobré, nešli sme však cez túto cestovku do Bulharska
0 0
Fairy Fairy

Fairy je offline (nepripojený) Fairy

Idem tento rok do Bulharska a prvý krát. Pozná niekto hotel Strandža v regióne Zlaté piesky ? Prípadne, ako je to s levami ?
0 0
sgm sgm

sgm je offline (nepripojený) sgm

Leva odpoprúčem vymeniť niečo u nás - UNI banka, alebo VÚBka, ale najlepšie je mať eurá a tie vymeniť, ale v banke, nie v zmenárni a už rozhodne nie hociktorej - klamú. Banka je najistejšia, aj kurz je lepší pri prepočte auro/lev.
Pekný deň
Beata
0 0
tulipan20 tulipan20

tulipan20 je offline (nepripojený) tulipan20

Chystám sa s rodinkou tohto roku do Bulharska - Primorska. Nechceme však ísť cez cestovku, je to zbytočne predražené. Nemá niekto z Vás kontakt na súkromné priváty v tomto mestečku? Veľmi by ste mi pomohli . Ďakujem.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Dobrý den.
Moja kamarátka chodia každý rok na dovolenku do Bulharska cez cestovnú
kanceláriu TOPAS,ktorá sídli v Košiciach oni majú dobré ceny nie sú drahý
ale sú veľmi spokojný.
Silvia
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Ked už hovoríme o lete a o dovolenkach neviete náhodou neakú lacnú
cestovnú kanceláriu ktorá robí zájazdy do Severného Talianska???Oblasť
Benátok - Lido di Jesolo!!!!
VĎAKA Silvia
Naposledy upravil SilviaS : 18.05.06 at 08:57
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

[ Ubytovanie v súkromí – „kvartiru“ – môžete v menších turistmi vyhľadávaných mestách zohnať v špeciálnych kanceláriách, alebo priamo na ulici, kde vás väčšinou ženy ponúkajúce ubytovanie (je to o niečo lacnejšie, ako objednanie cez kanceláriu) oslovia po vystúpení z autobusu či auta. Ponuka je aj počas sezóny veľká a prevyšuje dopyt po voľných miestach, môžete si preto vyberať – napríklad podľa toho, ktorá „domáca“ je vám najsympatickejšia.
Z vlastnej minuloročnej skúsenosti viem, že je to naozaj tak, na každom kroku stáli veľmi milé tetušky a núkali ubytovanie. A Bulharsko je skvelé!:p
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Ohľadom Talianska nepozná nikto nič???
Alebo tam už ľudia necestujú?????????
Silvia
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

My ideme do severného Tal. s CK Piešťany tour 7 nocí, plná penzia, autobus 7500.- SK. Volá sa to Lignano Sabiadoro. Chodia len na toto miesto, každý to chváli, tak uvdíme. Keby nebolo to Bul. tak ďaleko, tak víťazí.
0 0
vlasta61 vlasta61

vlasta61 je offline (nepripojený) vlasta61

narodeniny: 20.12.
Lignano je nádherné a nezabudnuteľné. Zbožňujú ho hlavne deti /aquapark/.
Na svoje si prídu milovníci nočného života, prechádzok a výletov. Ja som tam bola 3x po sebe. Zostali nám krásne spomienky.
Bulharsko je fajn a lacné ale nie s cestovnou a už vôbec nie so SOLVEXOM.!!!
Vlasta
0 0
ajka ajka

ajka je offline (nepripojený) ajka

Nemá niekto skúsenosti s hotelom HIT?
0 0
Ovena1 Ovena1

Ovena1 je offline (nepripojený) Ovena1

Pre SilviuS
Ja mám s Talianskom dobré skúsenosti. Boli sme v Lignane - penzion. Prostredie pekné, s ubytovaním som nebola nadšená - záležitosť cestovky- bol tam neporiadok a po ceste miesto oddychu som sa dala do upratovania. Od vtedy chodíme len do hotela. Najväčšia ponuka z našich cestoviek je asi do Lido di Jesolo a Rimini. Boli sme spokojný s ubytovaním /posledné 2 roky Lido di jesolo - hotel Sheila, American/, službami /zdarma požičiavanie bicyklov, hračky a nafukovačky pre deti pri bazéne, ochotný personál, výborná strava/. Prostredie Lida aj Rimín je dosť živé - to vyhovuje mojim deťom /14 a 17/. Dokonca pred hotelom American postavili tribúnu, kde vystupovali speváci a tanečnice - mali sme ju pod balkonom.
Bolo to fajn.
0 0
Medicas Medicas

Medicas je offline (nepripojený) Medicas

Čawes ja sa chystám do Bulharska panensky prvý krát aj s rodinkou a priateľmi. Chceme ísť letecky, tak v polovici augusta, ale nemám šajnu kde.
Vie mi niekto poradiť? Stravu si zabezpečíme, ide nám skôr o zábavu ,čistú pláž a hotel. A hlavne teplúčko. Wowa
0 0
sgm sgm

sgm je offline (nepripojený) sgm

Záleží od toho, koľkí cestujete, koľko do dovolenky chcete investovať , či idú aj deti, ako si predstavujete prostredie. Ak chcete užit stále počasie s teplotami nad 30, potom odporúčam letieť do Burgasu a pred letiskovou halou sa obrátiť na niektorého z taxikárov, aby poradil kam. Súkromie je lacnejšie ako hotely a podľa našich skúseností čím južnejšie, tým lacnejšie. Na druhej strane je aj vybavenie hotelov a penziónov na dobrej úrovni. Skúste trebárs Primorsko.
Bea
0 0
Peterka Peterka

Peterka je offline (nepripojený) Peterka

Strašne veľa príspevkov je o Bulharsku, neviem to nájsť. Ak je tam s elektrikou ? Myslím tým zásuvky - sú tam také ako u nás.Pýtam sa z dôvodu nabíjania mobilu a batérií do fotoaparátu.
0 0
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

vlasta61
Lignano je nádherné a nezabudnuteľné. Zbožňujú ho hlavne deti /aquapark/.
Na svoje si prídu milovníci nočného života, prechádzok a výletov. Ja som tam bola 3x po sebe. Zostali nám krásne spomienky.
Bulharsko je fajn a lacné ale nie s cestovnou a už vôbec nie so SOLVEXOM.!!!
Vlasta

Vlasti, mohla by si napísať, ako je to tam s plážami - či sú spoplatnené, či je pláž piesková a voda tým pádom nepriehľadná atď.
A ayuapark? Určite sa platí. Koľko cca?
Inak sestra bola pred dvoma rokmi v Taliansku a veľmi si pochvaľovala miestne trhy - veľmi lacné!
Vďaka
0 0
vlasta61 vlasta61

vlasta61 je offline (nepripojený) vlasta61

narodeniny: 20.12.
So zásuvkami nebo v Bulharsku žiadny problém, my sme bývali v súkromí a všetko bolo OK.
0 0
Peterka Peterka

Peterka je offline (nepripojený) Peterka

Ideme s detmi do Sozopolu do penziónu.Nemá niekto skúsenosti ako je to s detmi v Sozopole ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať