Zavrieť

Porady

Usporiadat
LEYLA69 LEYLA69

LEYLA69 je offline (nepripojený) LEYLA69

ahojte ,je tu niekto kto bol na dovolenke v bulharsku ?ake to tam je ci sa oplati tam ist alebo mam ist radsej na Makarsku rivieru ?aka je v bulharsku teplota vody?su tam nejake pamiatky alebo nieco na videnie ?vela otazok asi ,ale ak sa najde niekto budem vdacna
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

zaleží od toho,kolko maš peňazí .

Ak ich maš dosť,tak potom existujú oveĺa lepšie destinácie.

Ak ich máš málo,tak si prenajmi dodávku v ktorej budeš spať , nabaľ konzervy a hybaj do kempu
0 0
Fairy Fairy

Fairy je offline (nepripojený) Fairy

BG je fajn. Bola som tam trikrát a páčilo sa mi. Sú aj pamiatky. Len netreba sedieť na zadku. Ak chceš viac vedieť, choď na www.nadovolenke.sk a tam máš o BG maximálne množstvo informácií, fotiek a hlavne názorov na destinácie a hotely od ľudí, čo tam naozaj boli. Určite si tam vyberieš, čo ti vyhovuje. A pomôže ti to v rozhodovaní. Alebo sa ma opýtaj.
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Chernomorets - Černomorec, kedysi St. Nicola, okres Bourgas. Nejde mi tu vložiť fotku.

Na svadobnej ceste som bola v Prímorsku, je to blízo, dúfam, že ani teraz nebudem sklamaná. Poznáte to tam?
2 0
korma korma

korma je offline (nepripojený) korma

LEYLA69 Pozri príspevok
ahojte ,je tu niekto kto bol na dovolenke v bulharsku ?ake to tam je ci sa oplati tam ist alebo mam ist radsej na Makarsku rivieru ?aka je v bulharsku teplota vody?su tam nejake pamiatky alebo nieco na videnie ?vela otazok asi ,ale ak sa najde niekto budem vdacna
BG- pamiatky starý Nesebar je prepojený so Slnečným pobrežím pekná prechádzka, ale je to tam drahé, lacnejšie sú menšie strediská Pomorie,Primorsko, Sozopol, Kiten. More teplé, ale v Chorvátsku krajšie
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Minulého roku sme boli v Sozopole a nedám na to dopustiť. Krásna pláž, more, hotel .... no proste fajn
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Všetky strediska od Burgasu dole sú špina a nízka kvalita služieb. Keď Bulharsko tak Zlaté piesky, Slnečné pobrežie a Varna
Naposledy upravil pivko : 22.06.11 at 12:01
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

To je možno Tvoja skúsenosť ale keď porovnávam Varnu so Sozopolom jednoznačne vyhráva Sozopol. Síce vo Varne som bola asi pred 15 rokmi, tak určite sa tam toho veľa zmenilo.
0 0
xxzerol xxzerol

xxzerol je offline (nepripojený) xxzerol

Prosím vás, bol niekto v Pomorí? Idem tento rok tam, penzión Vesela, počúvam rôzne negatívne reči ohľadom toho, ale takých čo boli viac ako dva roky dozadu.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

xxzerol Pozri príspevok
Prosím vás, bol niekto v Pomorí? Idem tento rok tam, penzión Vesela, počúvam rôzne negatívne reči ohľadom toho, ale takých čo boli viac ako dva roky dozadu.
mrk do starsich prispevkov http://www.porada.sk/gsearch.php?do=...31a4ab76d#1067
0 0
milka 60 milka 60

milka 60 je offline (nepripojený) milka 60

Som dôchodca ,mám 2 synov a 4 vnúčence a manž. ...viac
Poradte mi prosím , aké dokumenty -&od rodičov potrebujem , ked beriem so sebou vnúčatá na dovolenku do Bulharska- okrem pasov, ďakujem
Naposledy upravil milka 60 : 11.07.11 at 11:59 Dôvod: oprava
0 0
milka 60 milka 60

milka 60 je offline (nepripojený) milka 60

Som dôchodca ,mám 2 synov a 4 vnúčence a manž. ...viac
Ešte jedna otázka - mám doma 60 Leva z pred 30 rokov - budú ešte platné????
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

milka 60 Pozri príspevok
Ešte jedna otázka - mám doma 60 Leva z pred 30 rokov - budú ešte platné????
Veď keby náhodou neboli - policajti ti to pri výsluchu povedia .
0 0
jezica jezica

jezica je offline (nepripojený) jezica

ide niekto do Bulharska????hotel Sredec termin 15-24.8.2012?len tak,ci sa tam budeme mat s kym zabavit
0 0
ecuch ecuch

ecuch je offline (nepripojený) ecuch

Neideme, ale zábava určite bude - je to celkom fajn hotel, bol sme tam pred 100 rokmi...
0 0
jezica jezica

jezica je offline (nepripojený) jezica

to mi je jasne,ze zabava bude,boli sme minuly rok.ja len tak
0 0
Retuska Retuska

Retuska je offline (nepripojený) Retuska

chcem sa opytat ci niekto bol v Bulharsku aj na prelome august september,ci je stale more teple a aj celkovo pocasie ake zvykne byvat chystam sa do primorska
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať