Zavrieť

Porady

stranka DRSR

Neviete niekto co sa deje na stranke DRSR, vobec nic tam nefunguje?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anka je offline (nepripojený) anka

    anka
    Ked si dam vseobec.dan. info. tak mi nic neotvori, aj na uvodnej stranke boli predtym vzdy nejake nove info. a teraz tam nic nie je.

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    Anka, neviem, možno je nejaký problém u teba, mne ide, síce ako v lete na saniach ale predsa...
    Keď chceš tie všeob. daň. info skús:

    www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/.cmd/cs/.ce/7_0_A/.s/7_0_E24/_th/J_0_69/_s.7_0_A/7_0_9D/_s.7_0_A/7_0_E24

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    anka, ona funguje, len je strašne pomalá a možno sa len nevieš dočkať ... Asi treba trpezlivosť?

    Bubika je offline (nepripojený) Bubika

    Bubika
    anka
    Neviete niekto co sa deje na stranke DRSR, vobec nic tam nefunguje?
    Prednedávnom som mala podobný problém, nedala sa mi však stránka DRSR vôbec načítať - vraj stránka neexistuje. Neskôr som zistila, že to z ostatných PC u nás v práci frčí a len z môjho nie. Museli mi ho kolegovia preinštalovať a potom to išlo. Ak máš možnosť, vyskúšaj, či ti to z iného PC funguje alebo nie.

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Bubika
    Prednedávnom som mala podobný problém, nedala sa mi však stránka DRSR vôbec načítať - vraj stránka neexistuje. Neskôr som zistila, že to z ostatných PC u nás v práci frčí a len z môjho nie. Museli mi ho kolegovia preinštalovať a potom to išlo. Ak máš možnosť, vyskúšaj, či ti to z iného PC funguje alebo nie.
    Čo museli preinštalovať? Ja mám problém s touto stránkou, že sa mi neotvoria účty štátnych príjmov. Ostatné funguje.

    anka je offline (nepripojený) anka

    anka
    Mne ucty stat.prijmov funguju, ale ostatne nie, a cakala som dost, PC mi vypisal, ze je vyhladavanie ukoncene a hotovo, nebolo tam nic, su tam iba ikonky a ked na nich kliknem, tak sa nic neotvori

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    mhm, na www.drsr.sk je už uvedený link i sem, na našu Poradu.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Jozef Mihál
    mhm, na www.drsr.sk je už uvedený link i sem, na našu Poradu.
    áno, v sekcii Diskusné stránky k daňovej problematike.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    ty vado, jóóó

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Neviem, či sa neplatiem, ale v Trafenej husi spomínal Richard niečo o tom, že odkaz na PORADu bude niekde prilepený. Takže rozmýšľam, či je to tento odkaz na stránke DRSR. Bolo by zaujímavé vedieť, či ju sledujú a ak áno, tak občasný príspevok pod nejakým krycím menom by tam mohli pripojiť. Hlavne v tých nejednotných veciach by mohli čerpať námet na usmernenie. Veď ich hlavnou úlohou by malo byť zamedzovanie daňových únikou a jednou z foriem je aj osveta.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    podľa mňa niektorí poradu určite sledujú, aby sa mohli niečo priučiť a potom byť pri kontrole múdri a my zasa len tí blbí...

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Len upresním, že link na Porada.sk bol priradený na drsr vďaka osobe, ktorá má túto stránku na starosti a aj touto cestou ďakujem za ústretovosť.

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Richard
    Len upresním, že link na Porada.sk bol priradený na drsr vďaka osobe, ktorá má túto stránku na starosti a aj touto cestou ďakujem za ústretovosť.
    Richard, ale aj vďaka tebe sa oveľa viac ľudí dozvie o PORADE a viac hláv, viac rozumu. Dúfam, že budú pribúdať aj takí, čo sa aktívne zapoja do riešenia problému.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Nečudujte sa, p. Mihál, aj oni sa chcú podučiť. A možno aj monitorujú, o čom sa ľudia bavia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.