Zavrieť

Porady

Učtovníctvo advokáta - plátcu DPH

Chcem požiadať niektorého kolegu, ktorý má skúsenosti s vedením účtovníctva pre advokáta - plátcu DPH, aby sa mi ozval. Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Vidím, že nikto sa Ti neozýva, ale keby si napísal/a o čo ide, tak by Ti niekto určite poradil. Jednoduché účtovníctvo je jednoduché účtovníctvo.

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    ekopo Pozri príspevok
    Vidím, že nikto sa Ti neozýva, ale keby si napísal/a o čo ide, tak by Ti niekto určite poradil. Jednoduché účtovníctvo je jednoduché účtovníctvo.
    Ja osobne si myslím, že účtovníctvo plátcu DPH advokáta, je totožné s účtovníctvom ktoréhokoľvek podnikateľa - plátcu DPH.

    Bavi je offline (nepripojený) Bavi

    Bavi
    jamis Pozri príspevok
    Ja osobne si myslím, že účtovníctvo plátcu DPH advokáta, je totožné s účtovníctvom ktoréhokoľvek podnikateľa - plátcu DPH.
    Jedná sa o advokáta, ktorý doteraz nebol plátca. JU si robil sám. Z titulu dosiahnutia obratu sa v marci bude registrovať ako plátca DPH. Preto ma požiadal o vedenie JU. Nemám skúsenosti s podobnou činnosťou. Robím len klasické živnosti a s.r.o. Preto hľadám kontakt na niekoho, kto s takouto činnosťou má skúsenoť. Zaujíma ma, či je tam niečo špecifické?
    Vopred všetkým ďakujem!

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Nič špecifické tam nie je. Zákon o DPH platí pre všetkých rovnako. Je tu však zopár užitočných tém. Skús [SEARCH]účtovníctvo advokáta[/SEARCH].

    Učtovníctvo advokáta - plátcu DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.