Zavrieť

Porady

Ročné daňové hlásenie

Dobry den,
prosim Vas nemate k dispozicii Rocne danove hlasenie vo wordovskom dokumente. Chcela by som si pomoct hromadnou korespondenciou a so suborom v acrobat reader sa mi to nepodari.

Dalej by som mala otazky k rocnemu hlaseniu:
1) Cast I, riadok 0 - uvadzaju sa sem aj prijmy zdanene zrazkovou danou?
2) Cast III, riadok 4 - uvadzaju sa sem aj prijmy zdanene zrazkovou danou?
3) Cast III, riadok 6 - pocata sa zaklad dane aj z prijmov zdanenych zrazkovou danou?
4) Cast III, riadok 7 - sem predpokladam sa uvadzaju len preddavky na dan, nie zrazka?

Vopred dakujem za odpoved a este viac by ma potesil wordovsky dokument hlasnia

Pekny den.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    HRman je offline (nepripojený) HRman

    HRman
    Dakujem. Davala som si to do vyhladavacov, ale nevedela som to najst. Zhrniem to - zrazkova dan v prehlade nefiguruje, cize ani prijem, z ktoreho sa zrazkova dan pocita nefiguruje. Dufam, ze tomu spravne rozumiem.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    HRman Pozri príspevok
    Dakujem. Davala som si to do vyhladavacov, ale nevedela som to najst. Zhrniem to - zrazkova dan v prehlade nefiguruje, cize ani prijem, z ktoreho sa zrazkova dan pocita nefiguruje. Dufam, ze tomu spravne rozumiem.

    Áno správne tomu rozumieš, v prehľadoch v roku 2006 nefigurovala zrážková daň a nefiguruje ani v ročnom hlásení

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    HRman Pozri príspevok
    Nahodou nema nik toto hlasenie vo wordovskom dokumente?
    Nemám ale tu si to môžeš vyplniť priamo v PC https://www.drsr.sk/podaniedp/podaniedp

    HRman je offline (nepripojený) HRman

    HRman
    Dakujem. Mam cca 260 dohodarov a 110 zamestnancov. Rozmyslam ako si to co najviac zjednodusit. K rucnemu vyplnaniu prejdem v kritickom pripade Ale este raz dakujem.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    HRman Pozri príspevok
    Dakujem. Mam cca 260 dohodarov a 110 zamestnancov. Rozmyslam ako si to co najviac zjednodusit. K rucnemu vyplnaniu prejdem v kritickom pripade Ale este raz dakujem.
    A mzdový program ti negeneruje ročné hlásenie ?

    HRman je offline (nepripojený) HRman

    HRman
    Generuje, ale mam v nom historiu len od 07/2006. Predtym pracovali v inom mzdovom programe. Ide ma porazit. Potvrdenia o prijme som uz urobila cez hromadnu korespondenciu, ale toto neexistuje vo wordovskom dokumente a rucne to zadavat, to je moj koniec.

    Ročné daňové hlásenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.