Zavrieť

Porady

prechod do noveho roka v OMEGE

prosim Vas, mozete mi poradit
z r. 2005 sa mi do r. 2006 preniesli faktury, ktore boli vysporiadane, neviem preco mi to program prenasa.. nesvietia ako neuhradene
ide o to, ze boli zaplatene preddavkom z bank.uctu 314 - mozno som do okienka odpocitat nezadala doklad, z ktoreho sa ma uhrada odpocitat.. a teraz mi tie faktury prenasa az do roku 2007
mozem dat ze opravit doklad a neprenasat do roku 2007? nenarobi to chaoz? nemate s tym niekto skusenosti?

prenasa mi to aj nedake dosle predd.faktury, dobropisy... no neviem co mam robit

dakujem za cenne rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kolar je offline (nepripojený) kolar

    kolar
    A máš červenú bodku pred nimi? Ja mám taký istý problém, tie faktúry neboli uhradené, uhradili sa až v roku 2006. Ja som dala , že "neprenášať do roka 2007". Raz som to už robila, hneď na začiatku tiež s obavami, ale nenarobilo žiadny chaos. Neviem ako to s preddavkovými FA!

    romana R. je offline (nepripojený) romana R.

    romana R.
    no ta cervena bodka je ze "systemovo prenesene" myslim.. ked su neuhradene, necham ich v pohode preniest... toto mi inak vravela aj kolegyna, ze jej poprenasalo vysporiadane faktury... napisal som o tom do krosu a odpisali mi, ze to bude asi preto ze "su to nevysporiadane doklady v saldokonte"... no to mi ale moc nepomoze... a ze mam dat neprenesat do r. 2007 a nezahrnut do saldokonta... asi budem musiet, inak neviem co uz s tym narobit...

    prechod do noveho roka v OMEGE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.