Zavrieť

Porady

Chceme - informácie ?

Vážený Richard / administrátor.
Mám návrh, ktorý možno prispeje k vyššej kvalite tejto už i tak výbornej stránky. Navrhujem, aby sa vytvorila jedna zložka, s výstižným názvom, kde by boli ďalšie zložky s jednotlivými informáciami ako napr.:
1/ Minimálna mzda; posledných päť minimálnych miezd so sumou a trvaním, prípadne odvolávka na zákony;
2/ Životné minimum; detto ako v bode 1
3/ Diskontná sadzba NBS;
4/ Cestná daň;
5/ Odpisové skupiny; iba roky, odpisy - bez špecifikácie čo patrí pod ktorú skupinu;
6/ Odpočítateľné - nezdaniteľné položky;
7/ Náhrady stravného;
8/ Náhrady za používanie auta;
- a pod.
Proste uviesť iba základné údaje pre rýchle a zjednodušené vyhľadanie daných údajov; Samozrejme so stálym aktualizovaním !
Ak sa Vám to nezdá, tak môžte to podať do širšej diskusie, že aký ohlas - požiadavka by bola na niečo také.
Ďakujem a držím všetky prsty, aby táto stránka si zachovala minimálne takúto úroveň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Julo! TREFA do čierneho :-)!
    Pozri si diskusiu v "shoutboxe", pred niekoľkými dňami som to tu spomínal Po porade.
    Ani sa nebudem pýtať, lebo to bude určite prínos :-)
    Dnes zverejním prvú spomínanú... mal som to hotové ešte včera.

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Ahoj Richard! Prosím ťa, mohol by si zaktualizovať Novinky /nástenku/, klikla som na pár vecí a všetky sú staré. Postupy k JÚ v prílohe, ktorú si tam dal, mi nejdú vôbec spustiť. Tie Postupy by bolo dobré tam mať samostatne. Tak daj vedieť, keď sa Ti to podarí zaktualizovať, ahoj a ďakujem.
    Ja som začínajúca účtovníčka a tak trochu by som potrebovala pomôcť. Šéf kúpil AUTOMAT NA DREVO a ja neviem aká je to odpisová skupina a koľko rokov sa môže odpisovať. Mohol by mi niekto okolo toho poradiť?Bola by som rada. Ďakujem

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Maťulík
    Ja som začínajúca účtovníčka a tak trochu by som potrebovala pomôcť. Šéf kúpil AUTOMAT NA DREVO a ja neviem aká je to odpisová skupina a koľko rokov sa môže odpisovať. Mohol by mi niekto okolo toho poradiť?Bola by som rada. Ďakujem
    Zle zaradené, skús to zadať do Daň z príjmu. A aký automat na drevo sa kúpilo? Málo info si poskytol na relevantnu odpoveĎ.

    Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

    Marti.ka
    Chcem sa opýtať, či sa niečo menilo v spôsobe vyhľadávania, pretože predtým, keď som si dala vyhľadávať príspevky podľa mena užívateľa, tak mi ich vypísalo vzostupne. Teraz sú príspevky rozhádzané a je ťažšie vyhľadať reakcie na najnovšie príspevky.Ďakujem.

    Chceme - informácie ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.