Zavrieť

Porady

kurzove rozdiely

Dobry vecer,

mozno som uz vycerpana, ale potrebovala by som poradit . ODF vysavena na 820 eur( 31912 Sk), na ucte v prepocet prislo 30152. Cize mam kurzovu stratu 1760 (563). Ako to mama zauctovat. Bolo mi povedane, ze mam upravit pohladavku , ale ako? Potom mi nevychadza rozkontovana suma. Aku robim chybu?
Dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    dudko Pozri príspevok
    Dobry vecer,

    mozno som uz vycerpana, ale potrebovala by som poradit . ODF vysavena na 820 eur( 31912 Sk), na ucte v prepocet prislo 30152. Cize mam kurzovu stratu 1760 (563). Ako to mama zauctovat. Bolo mi povedane, ze mam upravit pohladavku , ale ako? Potom mi nevychadza rozkontovana suma. Aku robim chybu?
    Dakujem za radu
    Kurzovú stratu naúčtujeme takto: 563/311.Rekakapitulácia:
    Fa. 311/6... 31912.-
    Úhrada 221/311 30152
    Strata 563/311 1760
    Ostáva 311 O.

    dudko je offline (nepripojený) dudko

    dudko
    ucty uz viem, len neviem ci mam upravit tu konkretnu pohladavku , alebo mam vytvorit nejaky novy doklad, lebo ked to zauctujem do povodnej faktury tak mi to nesedi.
    Ospravedlnujem sa za blbe otazky

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    dudko Pozri príspevok
    ucty uz viem, len neviem ci mam upravit tu konkretnu pohladavku , alebo mam vytvorit nejaky novy doklad, lebo ked to zauctujem do povodnej faktury tak mi to nesedi.
    Ospravedlnujem sa za blbe otazky
    Neúčtujeme do pôvodnej fa, KR účtujeme priamo pri úhrade fa z BV.

    dudko je offline (nepripojený) dudko

    dudko
    ok. Tak som to skusila, logika mi hovori , ze to tak ma byt, ked to zauctujem tak mi to vyjde s minusom ( kurzovy rozdiel ) , lebo inac mi to vypisuje , ze je polozka prekontovana. Kde robim chybu?
    Mala by som ist uz spat?

    atka4 je offline (nepripojený) atka4

    atka4
    dudko Pozri príspevok
    ok. Tak som to skusila, logika mi hovori , ze to tak ma byt, ked to zauctujem tak mi to vyjde s minusom ( kurzovy rozdiel ) , lebo inac mi to vypisuje , ze je polozka prekontovana. Kde robim chybu?
    Mala by som ist uz spat?
    Návod je v príspevku 2 od twety, v akom SW robíš? Musí ti dovoliť zaúčtovať KR pri úhrade....

    dudko je offline (nepripojený) dudko

    dudko
    Robim vo windue, myslim, ze som uz nato prisla, este si to zajtra odkonzultujem priamo s firmou , co ho predava, ci som zvolila dobry sposob

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.