Zavrieť

Porady

Stravné SZČO vo vlastnej reštaurácii

Vie mi niekto poradiť, ak SZČO vlastní reštauračné zariadenie, má nárok i on na stravné vo vlastnom zariadení? Momentálna čiastka je 89,- Sk čo sa dokladuje fa za stravné šeky alebo blokom z restaurácie, on má samozrjeme len bloky za nákupy surovín. Čo v jeho prípade?
Reálne by mi vychádzalo, že náklady na suroviny na jeho stravné/obedy/, neprevyšujúce dennú hodnotu 89,- Sk by mali ísť do réžie ako náklad na stravné podnikateľa.
Kto má aký názor?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    človiečik Vladimír Ozimý
    no podľa mňa do nákladov by mala ísť hodnota stravy cene 89 Sk...to jest ak ponúkate v reštaurácii rezeň za 89 Sk dáte si ho do nákladov nie maso v tejto hodnote a spravíte z toho 4 rezne...podľa môjho názoru cena stravy a nie surovín...

    beatar je offline (nepripojený) beatar

    beatar
    Dakujem za odpoved, len stale mi nie je jasné, aký doklad k tomu dám, ked nemam ani fa, ani blok z pokladne.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    beatar Pozri príspevok
    Vie mi niekto poradiť, ak SZČO vlastní reštauračné zariadenie, má nárok i on na stravné vo vlastnom zariadení? Momentálna čiastka je 89,- Sk čo sa dokladuje fa za stravné šeky alebo blokom z restaurácie, on má samozrjeme len bloky za nákupy surovín. Čo v jeho prípade?
    Reálne by mi vychádzalo, že náklady na suroviny na jeho stravné/obedy/, neprevyšujúce dennú hodnotu 89,- Sk by mali ísť do réžie ako náklad na stravné podnikateľa.
    Kto má aký názor?
    Bločky z nákupu surovín do kuchyne sú nákupom materiálu, z nákupu tovaru, ktorý nemení svoj tvar ďalším spracovaním je nákupom tovaru, samozrejme, že hovorím o JÚ, na náklady, resp. v JÚ výdaje si vyhotov interný doklad, kde rozpíšeš jednotlivo do výdajov za podnikateľa (SZČO)
    z dôvodu, že nepoužiješ SF pre zamestnávateľa, ale len pre zamestnancov,
    a zvlášť rozpíšeš za zamestnancov, no a nezabudni pri tomto použiť aj čerpanie sociálneho fondu. Ak si platiteľ DPH, v tom prípade v príjmoch (tržbách) nezabudni na odvod DPH z čiastky, ktorú uhrádza zamestnanec, no a potom následne príjem od zamestnancov do pokladnice, prípadne cez mzdu.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    V tej reštaurácii predsa musia byť aj nejakí zamestnanci,ako učtuješ stravné im? Predsa v tom nemusí byť žiaden rozdiel,tak ako učtuješ zamestnancom aj majiteľovi.
    človiečik Vladimír Ozimý
    ale je v tom rozdiel a veľký predsa SZČO má nárok do nákladov 89 Sk kdežto zamestnanec tam prepláca max. hodnotu 55% zo stravného 89 Sk pričom časť môže hradiť zamestnanec a časť so SF...takže rozdiel tam určite je...plne súhlasím s príspevkom ONDREJVLA

    beatar je offline (nepripojený) beatar

    beatar
    V tej reštaurácii sú aj zamestnanci, u ktorých je vytvorená interná smernica o výške stravného lístka, z ktorého 55% dávam interným dokladom z nákupu materiálu, tovaru, do réžie , 5% zo sf do príjmu bez dph a zároveň 40% do príjmu ako platbu za lístky od zamestnancov + dph./ dph sa muselo však vypočítať zo základu dane 45% ceny stravného lístka. Po daň. kontrole som vedela, že to mám v poriadku. Len teraz keď si chce i on dávať stravné lístky tak som ostala v pomykove, že či len interným dokladom preúčtovať výšku stravného do réžie, alebo by mal i on časť uhradiť sám sebe, čo sa mi zdalo hlúpe. Keďže internou smernicou výška lístka je 60.Sk pre zamestnancov, tak mi z toho vychádza, že nie, pretože nárok SZČO v roku 2007 je 89.-Sk.

    Stravné SZČO vo vlastnej reštaurácii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.