Zavrieť

Porady

Preplatok dani na výplatnej paske

Podpisal som tlacivo preplatku na dni za minuly rok. Preplatok bol okolo 2500 SKK. Preplatok mi bol udajne vo výplate vyplatený, ale na výplatnej paske som o tom nenasiel ziadnu informaciu. Podla mna by sa informacia o preplatku dani na paske mala objavit. Poradte prosim.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    o.peto Pozri príspevok
    Podpisal som tlacivo preplatku na dni za minuly rok. Preplatok bol okolo 2500 SKK. Preplatok mi bol udajne vo výplate vyplatený, ale na výplatnej paske som o tom nenasiel ziadnu informaciu. Podla mna by sa informacia o preplatku dani na paske mala objavit. Poradte prosim.
    Áno mal by byť vidieť aj tento preplatok. Normálny mesačný preddavok a dodanenie...

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    o.peto Pozri príspevok
    Podpisal som tlacivo preplatku na dni za minuly rok. Preplatok bol okolo 2500 SKK. Preplatok mi bol udajne vo výplate vyplatený, ale na výplatnej paske som o tom nenasiel ziadnu informaciu. Podla mna by sa informacia o preplatku dani na paske mala objavit. Poradte prosim.
    Niektoré SW robia výplatné pásky aj "nezrozumiteľne". Choď do účtárne a pýtaj si vysvetlenie, kde to na páske je.
    Pekný večer...

    Monikov je offline (nepripojený) Monikov

    SZČO účtovník Monikov
    Ešte dodávam, že zamestnávateľ bol povinný Vám vydať aj kópiu ročného zúčtovania preddavkov na daň.

    Preplatok dani na výplatnej paske

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.