Zavrieť

Porady

Ročné zúčtovanie ZP

Milí poraďáci, vyplňala som tlačivo RZZP 2006 "B" a na riadku 63 a 65 je NaN. Prosím, neviete čo s tým, veď na riadku 63 má byť percento 14% a na r. 65 vypočítaná čiastka. Pritom je okno len na čítanie. Vopred Vám ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liduska je offline (nepripojený) liduska

    liduska
    Zuzka 335 Pozri príspevok
    Milí poraďáci, vyplňala som tlačivo RZZP 2006 "B" a na riadku 63 a 65 je NaN. Prosím, neviete čo s tým, veď na riadku 63 má byť percento 14% a na r. 65 vypočítaná čiastka. Pritom je okno len na čítanie. Vopred Vám ďakujem.
    Zuzka čo je skratka NaN?

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Zuzka 335 Pozri príspevok
    ...Pritom je okno len na čítanie..
    Hm, ja mám doma okná na pozeranie (von / dnu).

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    Zuzka 335 Pozri príspevok
    Milí poraďáci, vyplňala som tlačivo RZZP 2006 "B" a na riadku 63 a 65 je NaN. Prosím, neviete čo s tým, veď na riadku 63 má byť percento 14% a na r. 65 vypočítaná čiastka. Pritom je okno len na čítanie. Vopred Vám ďakujem.

    Zuzka, ak robíš ročné zúčt. v programe zo stránky www.rzzp.sk, tak tam musíš hneď na prvom liste označiť, či bol alebo nebol celý rok osobou so zdrav. postihnutím.

    Zuzka 335 je offline (nepripojený) Zuzka 335

    Zuzka 335
    Tak to je skutočne tá finta, že som neoznačila zdrvotné postihnutie. Srdečne ďakujem za rýchlu odpoveď .

    Ročné zúčtovanie ZP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.