Zavrieť

Porady

Ubytovanie v Tatrách

Hľadám ubytovanie v Tatrách, v blízkosti Starého Smokovca a okolí na súkromnej chate, na cca 4 noci, t.j. od cca 17.,18.7. - 21.7. pre 7-8 ľudí za prijateľnú cenu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Odporúčam Bílikovu chatu.

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    odporúčam penzion Karmen v Starej Lesnej - je tam super súkromie, izby sú príjemne zariadené, čisté. Je tam možnosť parkovania vo dvore, grolovanie na dvore, majiteľka je príjemná tel. 0905/382839 p. Galtzová

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    kačenka Pozri príspevok
    odporúčam penzion Karmen v Starej Lesnej - je tam super súkromie, izby sú príjemne zariadené, čisté. Je tam možnosť parkovania vo dvore, grolovanie na dvore, majiteľka je príjemná tel. 0905/382839 p. Galtzová
    Toto by som potrebovala. Nemajú internetovú stránku ? Už som to našla http://www.vysoketatry.com/karmen.html
    Len ja chcem viac súkromia. Toto je dosť veľké a to, aby sa rodina stretla v súkromí. Skôr som mala na mysli nejakú chatu v horách s grilom - ohniskom, tak, aby sme boli sami. Taká rodinná pohoda.
    Naposledy upravil jess : 13.06.07 at 14:59

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    Odporúčam Bílikovu chatu.
    Jožko, ja viem, že je to tvoje obľúbené miesto v Tatrách, ale ja potrebujem intimčo na rodinné stretnutie.

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    tento penzion má 6 izieb - 2 + možnosť prístelky, jedáleň, dobre vybavenú kuchyňu. Je tu záhradný gril.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    karpis Pozri príspevok
    skús pozriet www.lomnica.net
    Ďakujem, je to fajn aj cena je super, len mi chýba nejaká spoločná miestnosť alebo aspoň vonkajšie posedenie.

    Najka je offline (nepripojený) Najka

    Najka
    Ahojte, chystám sa do V.Tatier niekedy v sept. alebo októbri a hľadám ubytovanie do 350,-Sk/noc. Neviete o niečom?

    lady14 je offline (nepripojený) lady14

    som vydatá mám dve deti16 a14 ...viac lady14
    Nám sa páčilo ubytovanie v Tatranskej Lominici pri tenisových kurtoch:Škola v prírode Janka Jesenského..dá sa tam aj stravovať,je to v takom poľovníckom duchu vo vnútri zasriadené,ale pre nenáročných viac druhov izieb aj s kúpeľňou,alebo bez...tel:0421/52/446074082 ,alebo mobil 0915 905197
    Mgr:Pavel Mularčík..riaditeľ..www.svp-jesensky.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.