Zavrieť

Porady

Potvrdenie o návšteve školy - daň. bonus

Chcem sa opýtať môžem už pýtať potvrdenie o návšteve školy na daň bonus na škol. rok 2007/2008?
Usporiadat
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

Postačí v septembri, pri začatí školského roka. Na prázdniny ešte platí staré potvrdenie.
0 0
sonička sonička

sonička je offline (nepripojený) sonička

ďakujem Vám pekne
0 0
eop eop

eop je offline (nepripojený) eop

Prosím o potvrdenie.
Potvrdenie o návšteve školy stačí, keď mi zamestnanci prinesú v októbri? Nakoľko teraz sa idú robiť výplaty za 08/2007 čiže ak dieťa nenastúpilo počas letných prázdnin do práce, tak rodič má na tieto 2mesiace (7,8)stále nárok na daňový bonus. Takže ak mi neprinesú potvrdenia o návšteve SŠ a VŠ do termínu výplat v októbri, nemôžem vyplatiť daňový bonus za september.
Mám pravdu?
Ďakujem.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

eop Pozri príspevok
Prosím o potvrdenie.
Potvrdenie o návšteve školy stačí, keď mi zamestnanci prinesú v októbri? Nakoľko teraz sa idú robiť výplaty za 08/2007 čiže ak dieťa nenastúpilo počas letných prázdnin do práce, tak rodič má na tieto 2mesiace (7,8)stále nárok na daňový bonus. Takže ak mi neprinesú potvrdenia o návšteve SŠ a VŠ do termínu výplat v októbri, nemôžem vyplatiť daňový bonus za september.
Mám pravdu?
Ďakujem.
No mal by si ho mať, kým tie výplaty začneš počítať. Keď ich budeš vyplácať, už je neskoro.
0 0
eop eop

eop je offline (nepripojený) eop

Kazu Pozri príspevok
No mal by si ho mať, kým tie výplaty začneš počítať. Keď ich budeš vyplácať, už je neskoro.
Ano, tak som to myslela, že tie potvrdenia potrebujem prvý-krát keď budem počítať mzdu za 09/2007 v októbri. Len som si nebola istá.
Ďakujem.
0 0
misok misok

misok je offline (nepripojený) misok

Chcel by som sa opýtať.
Zamestnanec doniesol potvrdenie o návšteve školy, kde škola uviedla šk. rok 2007/08 a trvanie šk.roka od 03.09.2007 - 28.06.2008.

Nemalo tam byť uvedené ukončenie šk. roku 31.08.2008???

Jedná sa o študenta osemročného gymnázia, ktorý teraz študuje 7. ročník.

Ďakujem za odpoved.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

misok Pozri príspevok
Chcel by som sa opýtať.
Zamestnanec doniesol potvrdenie o návšteve školy, kde škola uviedla šk. rok 2007/08 a trvanie šk.roka od 03.09.2007 - 28.06.2008.

Nemalo tam byť uvedené ukončenie šk. roku 31.08.2008???

Jedná sa o študenta osemročného gymnázia, ktorý teraz študuje 7. ročník.

Ďakujem za odpoved.
Nie - nemalo.
0 0
misok misok

misok je offline (nepripojený) misok

Takže toto tlačivo môžem použiť aj na uplatnenie DB za mesiac 08/2008 ?
0 0
buba buba

buba je offline (nepripojený) buba

chcem sa spýtať potvrdenie na DB musí byť predpísané tlačivo , ako na RP alebo môže byť aj iné
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

misok Pozri príspevok
Takže toto tlačivo môžem použiť aj na uplatnenie DB za mesiac 08/2008 ?
Tlačivo slúži na uplatnenie DB na šk. rok 2007/2008 a počas prázdnin je dieťa nezaopatreným v prípade, ak sa nezaeviduje na UP, alebo nezamestná /okrem dohôd/.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

buba Pozri príspevok
chcem sa spýtať potvrdenie na DB musí byť predpísané tlačivo , ako na RP alebo môže byť aj iné
Nie je predpísané tlačivo.
0 0
eop eop

eop je offline (nepripojený) eop

buba Pozri príspevok
chcem sa spýtať potvrdenie na DB musí byť predpísané tlačivo , ako na RP alebo môže byť aj iné
Nie je predpísané tlačivo. Každá škola môže mať iné tlačivo. Hlavne, že tam budú potrebné údaje.
0 0
buba buba

buba je offline (nepripojený) buba

Keď sa syn narodil 1.10.1982 doňový bonus, keď chodí na vysokú bude mať dokedy? dosiahol 25 rokov .1.10.2007
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

buba Pozri príspevok
Keď sa syn narodil 1.10.1982 doňový bonus, keď chodí na vysokú bude mať dokedy? dosiahol 25 rokov .1.10.2007
K 1.10. 2007 koniec - do 25.teho roku
0 0
buba buba

buba je offline (nepripojený) buba

Keď mi doniesol potvrdenie zo školy že syn bol žiakom od1.9.95 do 7.9.07 tak za 9/07 má ešte nárok na DB
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

buba Pozri príspevok
Keď mi doniesol potvrdenie zo školy že syn bol žiakom od1.9.95 do 7.9.07 tak za 9/07 má ešte nárok na DB
Pravdepodobne , ak išlo o strednú školu, tak tu skončil 31.08. skončením prázdnin. Ja to nejaké atypické potvrdenie, chcelo by to viac informácií...
0 0
Anču Anču

Anču je offline (nepripojený) Anču

Keď dieťa ukončilo štúdium a nahlásilo sa na ÚP v septembri, nárok na daňový bonus ešte má. Aké potvrdenie potrebujem, aby som mala vydokladovaný nárok na prázdninové mesiace?
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Keď dieťa ukončilo štúdium, malo štatút študenta do 31.8.07 - do vtedy mu aj patril daň.bonus (prípadne si vyžiadaj doklad o ukončení štúdia).
0 0
buba buba

buba je offline (nepripojený) buba

otec povedal , že syn nechce chodiť už do školy, a ani nenastúpil v tomto škol.roku a v škole mu dali potvrdenie že bol žiakom od.. do 7.9.2007, takže asi ešte v 9/07 má nárok na DB
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Anču Pozri príspevok
Keď dieťa ukončilo štúdium a nahlásilo sa na ÚP v septembri, nárok na daňový bonus ešte má. Aké potvrdenie potrebujem, aby som mala vydokladovaný nárok na prázdninové mesiace?
Potvrdenie z úradu práce, odkedy je evidovaný.

---------
Veronika
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať