Zavrieť

Porady

Tlacivo SB

Prosim riadok BO7 v tlačive SB dávam základ dane za rok 2006? OK? lebo už mam chaos............
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Pohar Pozri príspevok
    Prosim riadok BO7 v tlačive SB dávam základ dane za rok 2006? OK? lebo už mam chaos............
    Robíme zúčtovanie za rok 2006 takže aj základ dane ide z DP za rok 2006

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    ok dakujem.
    volala som do pistovne a som si skontrlovala preplatok - sedí to.
    prosím mozem poslat tlačivá poštou?
    nechce sa mi čakať v rade.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Pohar Pozri príspevok
    ok dakujem.
    volala som do pistovne a som si skontrlovala preplatok - sedí to.
    prosím mozem poslat tlačivá poštou?
    nechce sa mi čakať v rade.
    Môžeš aj poštou. Prípadne tam prilož aj to potvrdenie o podaní a nech ti to pošlú potvrdené späť

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    ešte prosím o radu: suma kotrá mi vyšla v riadku B44 v tlačive S, tak to budú moje preddavky od jula? to budem mesacne platit?

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Pohar Pozri príspevok
    ešte prosím o radu: suma kotrá mi vyšla v riadku B44 v tlačive S, tak to budú moje preddavky od jula? to budem mesacne platit?
    Preddavok z riadku B45 budeš platiť od júla. Záleží či si aj zamestnanec alebo už nie. Pokiaľ si aj zamestnanec tak si preddavok z B44 nenavyšuješ na minimum keby bol nižší ale ak si len szčo tak v riadku B45 by si si upravil preddavok na minimum.

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    aj zamestnanec aj SZCO. nerozumiem tomu co si pisala - prosim po lopatisticky. prosííím

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Pohar Pozri príspevok
    aj zamestnanec aj SZCO. nerozumiem tomu co si pisala - prosim po lopatisticky. prosííím

    Takže pokiaľ si aj zamestnanec a vyjde ti na riadku B44 preddavok napríklad 383,- Sk tak ten istý preddavok napíšeš aj do riadku B45. Pokiaľ by si ale bola len szčo a na riadku B44 ti vyjde preddavok 383,- Sk tak do riadku B45 by si dala minimum čiže 1064,- a to by si platila.

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    Pohar Pozri príspevok
    aj zamestnanec aj SZCO. nerozumiem tomu co si pisala - prosim po lopatisticky. prosííím
    To čo vyšlo v riadku B44 budeš platiť mesačne popri preddavkoch zo zamestnania, ak je suma nižšia ako 100,-Sk tak nebudeš platiť nič.

    Ak by si však nebol zamestnanec, a suma v riadku B44 by bola napr. 200,-Sk tak ju musíš navýšiť na minimálny odvod SZČO - 1064,-.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Ešte kópiu dokladu o príjmoch od zamestnávateľa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.