Zavrieť

Porady

Štvrťroky a DPH V MONEY S3

Prosím o radu? Ako to vlastne má byť? Robín ňové priznanie pre daň z pridanej hodnoty a v minulom štvrťroku som mala preplatok, v druhom štvrťroku mám nedoplatok . Akú vlastne sumu mám dať do sprievodcu na strane 3/7. Nápíšem príklad aby to bolo zrozumiteľné:
1. štvrťrok preplatok 120 000,-
2. štvrťrok nedoplatok 47 000,- a ako má vyzerať hotové daňové priznanie na riadkoch 29,30,31,32
Telefonovala som aj na technickú podporu tam mi vysvetlili ale neviem akú sumu tam dať. Ďakujem .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    v sprievodcovi napíš tých 120tis., on si to ten program vypočíta sám, potom už nič neupravuj. Budeš to mať správne, rozdiel medzi 120t. a 47t. Ti DU preukáže na účet

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Prosím Vás,ak dávate Rverse charge - ID, tak dávate členenie DPH O5UR07,Daň.povinnosť 05UR04, Odpočet dane 05PR16?
    Ak prijímate zahr.fakt. tak tam dávate členenie DPH 05PR16?
    Naposledy upravil Maxinka : 20.07.07 at 18:45 Dôvod: Oprava

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Maxinka Pozri príspevok
    Prosím Vás,ak dávate Rverse charge - ID, tak dávate členenie DPH O5UR07,Daň.povinnosť 05UR04, Odpočet dane 05PR16?
    Tomuto nerozumiem, o čo vlastne ide.
    Maxinka Pozri príspevok
    Ak prijímate zahr.fakt. tak tam dávate členenie DPH 05PR16?
    Pri prijatých fa. za tovar dávam 05UR04 (t.j. uskutočnené do r. 4 DP) - povinnosť odviesť daň a 05PR16 (daň z tovarov z iného členského štátu do r. 16 - nárok na odpočet).

    Štvrťroky a DPH V MONEY S3

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.