Zavrieť

Porady

a zasa diety

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať:
Naši zamestnanci sú na prac. ceste v ČR, sú tam nonstop 5 dní v týždni a robia menej ako 12 hod./denne. Ubytovanie im platí zamestnávateľ, stravu si hradia sami. Majú nárok na celých 600,-CZK , alebo len na 300,- CZK keď pracujú len do 12 hod.? ďakujem za všetky odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    iiiii je offline (nepripojený) iiiii

    iiiii
    prosím odpovie mi niekto? nie som si celkom istá či je to tak a nerada by som urobila chybu

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    iiiii Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať:
    Naši zamestnanci sú na prac. ceste v ČR, sú tam nonstop 5 dní v týždni a robia menej ako 12 hod./denne. Ubytovanie im platí zamestnávateľ, stravu si hradia sami. Majú nárok na celých 600,-CZK , alebo len na 300,- CZK keď pracujú len do 12 hod.? ďakujem za všetky odpovede
    Bez ohľadu na to koľko hodín pracujú, sú na ZPC 24 hod. denne a preto majú nárok na stravné v plnej výške; za prvý a posledný deň treba stravné upraviť podľa skutočného počtu hodín na ZPC.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.